Data wydarzenia
9 stycznia 2023

Zimowisko Aktorskie z CKiS w Sępólnie Krajeńskim


Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim serdecznie zaprasza dzieci na Zimowisko Aktorskie, które odbędzie się w drugi tydzień ferii zimowych.

W ramach spotkań uczestnicy przeniosą się w świat aktorski i zagłębią jego tajniki. Wspólnie nauczymy się wcielania w różne role, stworzymy niepowtarzalne dekoracje sceniczne, będziemy ćwiczyć emisję głosu, ruch sceniczny, dykcję. Dowiemy się co to jest improwizacja czy też głos z offu a także weźmiemy udział w warsztatach aktorskich.

Głównym celem naszego projektu jest rozbudzanie niczym nieskrępowanej dziecięcej wyobraźni, inwencji twórczej oraz kreatywności.

Podczas tegorocznego Zimowiska Artystycznego mali uczestnicy w ramach zajęć wezmą udział w szeregu ćwiczeń teatralnych, które dają możliwość poznawania siebie i innych, przełamywania nieśmiałości a przede wszystkim wyrażania własnych emocji.

Rozwijanie spostrzegawczości, kojarzenia, umiejętności tworzenia historii oraz narracji, doskonalenie słuchania ze zrozumieniem a także trafne odczytywanie symboli oraz znaków to zaledwie namiastka kompetencji, jakich rozwój gwarantują powstałe przy Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim – Zimowisko Aktorskie.

Projekt „Zimowisko aktorskie” skierowany jest dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Koszt uczestnictwa wynosi 200 zł od osoby. Zajęcia odbywać się będą od 6 do 10 lutego 2023 roku, od godziny 9.00-14.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Zapisy w sekretariacie CKiS lub pod numerem: 52 388 01 60

Serdecznie zapraszamy!

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim