Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Misja i wizja CKiS

Misja Centrum Kultury i Sztuki

Misją Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim jest towarzyszenie mieszkańcom miasta i wsi w rozwoju osobistym, kulturowym i społecznym w ciągu całego życia, od najmłodszych lat do późnej starości.

Wizja Centrum Kultury i Sztuki

Godna zaufania instytucja kultury, profesjonalna w działaniu, kreowana przez twórczych i pełnych entuzjazmu animatorów. Nowoczesny Ośrodek Kultury posiadający funkcjonalną strukturę pozwalającą na realizowanie działań, poprzez pracę metodą projektową zaspakajającą potrzeby kulturalne mieszkańców miasta i wsi, poprzez wpływ na rozwój osobisty, kulturowy i społeczny. Swoją ofertą skutecznie promuje miasto / gminę w regionie, kraju i za granicą, co umożliwia stworzenie wykwalifikowanej publiczności produktów kulturalnych. Budżet umożliwia realizację zamierzonych przedsięwzięć takich jak działania artystyczne i oferowanie najwyższej jakości usług kulturalnych dla mieszkańców miasta/gminy.

Formuła instytucji

Centrum Kultury Sztuki prowadzi aktualnie działalność wielowymiarową w różnych obszarach i z różnymi grupami odbiorców: niemowlęta, małe dzieci, dzieci w wieku szkolnym, młodzież, kobiety w ciąży, osoby dorosłe, studenci UTW, osoby niepełnosprawne.