Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Inne zajęcia

Zapisy

Mamo Tato, chcę na scenę! Co Wy na to?

Pragniesz oswoić się ze sceną i przełamać swoją wstydliwość? Lubisz zabawę twórczą z wyobraźnią? Chcesz pokonać lęk przed publicznym wystąpieniem? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE! Nasze zajęcia kształtują i utrwalają wiele pozytywnych cech:

  • Umożliwiają poznanie własnych możliwości twórczych.
  • Pozwalają odreagować napięcia.
  • Pomagają wytworzyć stabilne poczucie własnej wartości.
  • Uczą wrażliwości i uważności w kontaktach z innymi.

Zapraszamy do zapisów na zajęcia parateatralne dla dzieci w wieku od 9-13 lat.

Więcej informacji pod numerem: 52 388 01 60 (w godz. 7.00-15.00)

Dla kogo?
dzieci w wieku od 9-13 lat
Gdzie?
Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie KRajeńskim
Zapisy
ewa@ckissepolno.com.pl
52 388 01 60

STUDIO ARANŻACJI WNĘTRZ

Czasami drobne zmiany mają kolosalne znaczenie. Może wystarczy zamienić miejscami komodę z kanapą, zmienić tapetę bądź kolor ścian? By poczuć się dobrze we własnych czterech kątach nie zawsze trzeba przeprowadzać gruntowny i kosztowny remont. Właśnie w tym celu powstało Studio Aranżacji Wnętrz. Służymy poradą, pomagamy rozwiać dylematy, sugerujemy możliwe rozwiązania. Warto regularnie dokonywać choćby kosmetycznych zmian w miejscach, w których spędzamy większość czasu. Monotonia jest bardzo niebezpieczna, a nuda niepożądana. Przy okazji cały proces aranżowania wnętrz sam w sobie jest wyjątkowo inspirujący – inspirujmy się więc wzajemnie.

Gdzie?
Pracownia aranżacji wnętrz
Zapisy
bzgrzeba@ckissepolno.com.pl
tel. 52 5190940

WARSZTATY DRAMOWE "ZABAWA Z WYOBRAŹNIĄ"

W życiu co chwilę wchodzimy w jakieś role. Często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Podczas zajęć dramowych wcielamy się w postaci, kreujemy fikcyjne światy i wydarzenia w pełni świadomie. A zdobyte w ten sposób doświadczenie możemy wykorzystać  w wielu życiowych sytuacjach. Drama pomaga rozwijać pamięć i koncentracje, pozytywnie wpływa na umiejętność myślenia analitycznego, porządkowanie faktów i wyciąganie logicznych wniosków. Dowiedz się jak bezpiecznie i zdrowo wyrażać swoje emocje, spróbuj wczuć się w sytuacje, których nigdy nie doświadczyłeś, poznaj co to empatia, otwórz się na nowości, przełam lęk i wstyd. Dzięki warsztatom dramowym wzmocnisz swoją wrażliwość, docenisz jak ważny jest drugi człowiek i jego emocje, być może poznasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania – one wszystkie są już w Tobie, wystarczy tylko dobrze poszukać! Baw się, ucz i poznawaj razem z nami.

Dla kogo?
dla dzieci od 9 - 13 lat
Gdzie?
Scena, sala widowiskowa
Zapisy
patrycja@ckissepolno.com.pl
tel. 52 51 90 938
Cena
koszt - 30 zł na miesiąc