Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Konkursy

OTUL SIĘ WIERSZEM

Jesień od zawsze uchodząca za poetycką oraz jedną z najbardziej refleksyjnych pór roku, na dobre zagościła w krajobrazie.
Nie bez powodu w tej szczególnie melancholijnej odsłonie otaczającego świata zrodziło się tak wiele dzieł literackich, inspirowanych właśnie jesienią.
Zainteresowanie organizowanym przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim Konkursem Literackim NADZIEJA PRZEZ OKNO dowiodło, że wśród lokalnych miłośników literatury pięknej są także niebagatelni twórcy.
Biorąc pod uwagę misję działalności instytucji kultury zgodnie uważamy, że niedopuszczalnym byłoby zbagatelizowanie tego niezbitego dowodu na istnienie w naszej społeczności rozlicznych talentów, także poetyckich.
Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom oraz zaproszeniu do udziału w projekcie OTUL SIĘ WIERSZEM, każda napisana dotąd do tak zwanej „szuflady” strofa, ujrzy światło dzienne.
Projekt adresowany jest do każdego, bez względu na wiek, kto zechce podzielić się z nami swoją autorską twórczością w formie wiersza, inspirowaną pięknem otaczającej przyrody.
Prosimy o przesłanie tekstu wraz z kartą zgłoszenia na adres mailowy ewa@ckissepolno.com.pl.
Karty zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim www.ckissepolno.com.pl.
Należy je wypełnić, zeskanować lub sfotografować i wysłać na powyższy adres.
Po otrzymaniu zgłoszenia wraz z wierszem, z radością opublikujemy dzieło na stronie internetowej naszej instytucji.
Z niecierpliwością oczekujemy na zgłoszenia.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst – Ewa Quiring-Korczak

Do pobrania:

Kiedy?
termin otwarty
Dla kogo?
wszyscy
Gdzie?
Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
Cena
udział bezpłatny
otul_sie_wirszem

Mała Manufaktura

Jeśli tworzysz z pasją i jesteś twórcą, o którego dokonaniach wie wyłącznie wąskie grono osób – ten projekt jest dla Ciebie.

Pielęgnowanie i promocja dzieł będących wytworem społeczności lokalnej, stały się inspiracją do stworzenia przez animatorów Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim cyklu MAŁA MANUFAKTURA, adresowanego do wszystkich twórców z terenu powiatu sępoleńskiego.

Projekt ma na celu ukazanie szerszemu gronu odbiorców artystycznej twórczości manualnej naszego regionu jak i wyłonienie dotąd nieznanego środowiska lokalnych autorów dzieł.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom oraz zaproszeniu do udziału w przedsięwzięciu, każde stworzone w domowym zaciszu dzieło, mające niekwestionowaną wartość artystyczną, ujrzy światło dzienne.

Projekt MAŁA MANUFAKTURA adresowany jest do każdego, bez względu na wiek, kto zechce podzielić się z nami swoją autorską twórczością z dziedziny sztuk manualnych.

Prosimy o przesłanie zdjęć dzieła (galeria obrazów, rzeźby, haftu itp.), oraz karty zgłoszenia na adres mailowy ewa@ckissepolno.com.pl

Karty zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim www.ckissepolno.com.pl – zakładka Zajęcia, Konkursy

Należy je wypełnić, zeskanować lub sfotografować i wysłać na powyższy adres.

Po otrzymaniu zgłoszenia wraz z galerią zdjęć, z radością opublikujemy Państwa prace, zamieszczając jednocześnie informacje dotyczące sylwetki twórcy.

Z niecierpliwością oczekujemy na zgłoszenia.

Tekst: Ewa Quiring – Korczak

Do pobrania:

Kiedy?
bezterminowo
Zapisy
ewa@ckissepolno.com.pl