Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Wirtualny spacer
Mapa etnograficzna

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer po Centrum Kultury i Sztuki to doskonała okazja by odwiedzić nas bez wychodzenia z domu i przekonać się, jak wiele mamy do zaoferowania. Nawigując wirtualną przechadzką naszymi korytarzami odkryjecie dla siebie zakamarki, które być może do tej pory były dla Was tajemnicą – zaplecze sceniczne, garderoby, studio nagraniowe. Przyjmując dowolną perspektywę możecie Państwo spojrzeć na kulturę i sztukę „od wewnątrz”, pod różnym kątem i z wielu miejsc jednocześnie. Poczuj się jak Artysta, stań na scenie, zasiądź w jednej z garderób, odwiedź pomieszczenia, w których rodzą się pomysły na kolejne przedsięwzięcia. Wirtualne spacery to dziś jedna z podstawowych form marketingu wizerunkowego, która przy okazji pozwala Państwu na spontaniczne odwiedziny naszego Centrum Kultury i Sztuki – każdego dnia i o każdej porze.

Kliknij w poniższe zdjęcie i odwiedź nas wirtualnie!

Kilknij w grafike i przejdz do spaceru wirualnego

Etnograficzna mapa gminy Sępólno Krajeńskie

Jakie historie kryją wsie z gminy Sępólno Krajeńskie? Jakie miejsca są ważne dla różnych pokoleń mieszkańców? Jak poznawać lokalne dziedzictwo i opowiadać o nim? 

Z takimi pytaniami rozpoczynaliśmy projekt „Etnograficzna mapa gminy Sępólno Krajeńskie”. Propozycja działań została przygotowana przez Stowarzyszenie „Pracownia Etnograficzna” we współpracy z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Rezultatem projektu są etnograficzne mapy miejscowości Iłowo i Lutowo, dostępne w wersji papierowej oraz umieszczone wraz z dodatkowymi informacjami na poniższej stronie.

Zapraszamy także do spaceru po Etnograficznej Mapie Gminy Sępólno Krajeńskie

Kliknij w poniższe zdjęcie aby przenieść się w etnograficzną podróż!