Data wydarzenia
5 kwietnia 2023

Wystawa ilustracji


Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na najnowszą wystawę ilustracji, która odbędzie się w na holu w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Wystawa będzie poświęcona twórczości Pawła Kienast, znanego również jako „Inniejszy”, doświadczonego artysty zajmującego się projektowaniem i ilustracjami.

Otwarcie wystawy odbędzie się 05.04.2023 o godzinie 16:00, a ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających w dniach 6 – 7 kwietnia 2023 r. oraz 11 – 12 kwietnia 2023 r.. Będzie to niezwykła okazja, by podziwiać piękno i świat przedstawiony w rysunkach „Inniejszego” oraz poznać jego niepowtarzalny styl.

Wszystkie prace „Inniejszego” są pełne ciekawych kompozycji, połączeń kolorów i piękna, a wystawa zapewni nam wspaniałe wrażenia estetyczne. Ponadto, będziemy mieli okazję poznać osobiście samego artystę, który opowie nam o swojej twórczości i procesie pracy.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników sztuki, dzieci jak i tych dorosłych do odwiedzenia wystawy ilustracji „Inniejszego” w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Zapraszamy!