Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Kino w czerwcu

Kino w czerwcu

Data wydarzenia
14.06.2023
Miejsce
Sala widowiskowo-kinowa w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
Ceny biletów

Zapraszamy Was do kina 14 czerwca 2023 r. wraz z Zakrzywieniem Czasoprzestrzeni, w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wyświetlimy dwa filmy animowane: „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry”, oraz „Super Mario Bros”.

Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina przed seansem. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

„Kicia Kocia mówi: Dzień dobry”

14.06.2023 r., godz. 17:00

Bilety:

Kicia Kocia mówi Dzień dobry! – bilet wstępu 20 zł

Opis:

Kicia Kocia mówi: Dzień dobry! Bystra kotka oraz jej przyjaciele zapraszają do kin. Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni, pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko!Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na jeden z pierwszych, niezapomnianych seansów w kinie.

„Super Mario Bros. Film”

14.06.2023 r., godz. 18.00, 19:45

Bilety: Mario Super Bross – bilet wstępu 24 zł, bilet ulgowy 20 zł

Opis:

„Super Mario Bros. Film” to najnowsza animacja studia Illumination, które stworzyło uwielbiane przez wszystkich „Minionki” oraz „Sing”. Produkcja jest oparta na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych, która do dzisiaj jest jedną najpopularniejszych gier komputerowych w historii.

ZAPRASZAMY!

14.06.2023 r.

Sala widowiskowo-kinowa w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Bilety:

Kicia Kocia mówi Dzień dobry! – bilet wstępu 20 zł

Mario Super Bross – bilet wstępu 24 zł, bilet ulgowy 20 zł

Bilety do kupienia na stronie: https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

kup bilet online