Data wydarzenia
6 listopada 2023

WIELKA GALA Noworoczna THE THREE TENORS & Diva – WORLD HITS.


WIELKA GALA Noworoczna THE THREE TENORS & Diva – WORLD HITS.

ARTYSTOM NA SCENIE TOWARZYSZY GRAND ROYAL ORCHESTRA.

Witajcie na prawdziwie hipnotyzującym przeżyciu muzycznym!

Ten koncert gromadzi wyjątkowe talenty trzech śpiewaków operowych – mamy tu potężnego barytona, dwóch pełnych pasji tenorów oraz olśniewającą sopranistkę – wszyscy na jednej scenie, w jednym zapierającym dech w piersiach występie.

Na scenie ci czterej niezwykli artyści łączą swoje głosy, tworząc harmonijną mieszankę operowej doskonałości.

Potężne brzmienie barytona, pełne pasji śpiewy tenorów i kryształowe wysokie dźwięki sopranistki łączą się, tworząc zespół wokalny, który pozostawia widownię oczarowaną.

Repertuar tego koncertu to mieszanka utworów klasycznych arii operowych i operetkowych, które podkreślają wokalne umiejętności artystów, oraz popularnych piosenek które są uwielbiane na całym świecie.

Od wzruszających arii, które wciągają nas w głąb pasji i dramatu, po ikoniczne przeboje, które na stałe wpisały się w historię muzyki, ten koncert obejmuje całą gamę ludzkich emocji.

To, co wyróżnia to wystąpienie, to integracja która dodaje nowy wymiar artystyczny do tego doświadczenia.

Unikalne aranżacje, które płynnie łączą operowe arie z przebojami, hipnotyzują a połączenia różnych form sztuki pozwoli Państwu na wspaniałą zabawę.

Śpiewacy włożyli w swoje występy całe serce, tworząc synergiczne widowisko, które hipnotyzuje i zachwyca widownię od początku do końca. Ten koncert przekracza granice gatunków, dowodząc, że muzyka jest uniwersalnym językiem, który potrafi przemawiać do dusz wszystkich ludzi.

To wydarzenie inspiruje i wzbudza nadzieję, przypominając nam, że magia muzyki potrafi połączyć nas wszystkich, niezależnie od naszych różnic, w wspólnym szacunku dla sztuki i talentu. Koncert, w którym trzech śpiewaków operowych i sopranistka występują razem na jednej scenie ze wspaniałą Grand Royal Orchestrą , to muzyczne i wizualne arcydzieło, które wywiera trwałe wrażenie, pozostawiając widownię pełną zachwytu nad niezwykłym talentem i pasją tych niezwykłych Artystów.

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

5 stycznia 2024 r. godz. 18:00

sala widowiskowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Bilet wstępu: WYPRZEDANE!

Bilety dostępne w sekretariacie CKiS od poniedziaku do piątku w godz. 7:00 – 15:00

oraz online na:

https://biletyna.pl/koncert/WIELKA-GALA-Noworoczna-THE-THREE-TENORS-Diva-WORLD-HITS/Sepolno-Krajenskie