Data wydarzenia
30 czerwca 2022

Vibe i Entfloria – ODWOŁANE!


Created with GIMP

Deszcze niespokojne – koncert na molo odwołany

Nieprzejednany Alert RCB odwołał dzisiejszy koncert zespołów Vibe i Entfloria. Z uwagi na potwierdzane w kolejnych serwisach prognozowane opady deszczu i burze planowany na sępoleńskim molo koncert nie odbędzie się. Upalne lato płata figle, ale co się odwlecze, to nie uciecze i wkrótce poinformujemy Was o nowym terminie koncertu. Bądźcie czujni, do usłyszenia!

„Vibe” to slangowe określenie dobrej wibracji, przyjemnej atmosfery, która wytwarza się w wyjątkowych okolicznościach, na przykład podczas wspólnego grania muzyki. Zespół Vibe powstał na początku roku 2022, impulsem do jego założenia była chęć dzielenia się pozytywną energią przesyłaną za pośrednictwem dźwięków. Coverowy repertuar grupy z założenia jest bardzo eklektyczny, a aranżacje niektórych przebojów mogą zaskoczyć podejściem do formy oraz stylistyki celowo odbiegającej od wersji oryginalnych. W muzycznym menu zespołu Vibe znajdziecie utwory Mroza, Kasi Kowalskiej, Katy Perry, Rihanny, Bruno Marsa czy Pink. Dołączcie do wspólnej zabawy, poczujcie vibe, który zmusza do tupania nogą i rytmicznego potakiwania!

„Entfloria” to muzyczne trio z Kamienia Krajeńskiego, wykonujące muzykę będącą połączeniem psychodelicznej elektroniki i nowoczesnego synthrocka. Grupa podczas koncertów zabiera słuchaczy do magicznego świata – pełnego światełek, mistycznych opowieści i mrocznych brzmień. Ich autorskie mają w sobie zarówno taneczne, jak i typowo rockowe elementy. Wsłuchajcie się w dźwięki Entflorii i poczujcie puls Matki Natury!