Data wydarzenia
15 stycznia 2021

MIŁOŚĆ ZAPISANA W KADRZE


MIŁOŚĆ ZAPISANA W KADRZE jest galerią zdjęć będąca swego rodzaju sentymentalną podróżą w głąb najpiękniejszych wspomnień a zarazem formą podziękowania tym, którzy wpisali się w naszą pamięć bezwarunkową miłością, dobrocią oraz czułością.
Dziadkowie będący trochę rodzicem, trochę nauczycielem ale przede wszystkim najlepszym przyjacielem od zawsze przywołują w nas bezcenne wspomnienie domu, w którym mieszkają wszystkie zapamiętane przez nas z największą starannością zapachy naszego dzieciństwa.
To właśnie dzięki obecności Dziadków powstają definiujące naszą tożsamość korzenie, poczucie wspólnoty oraz historia.
Ta międzypokoleniowa, przepełniona ciepłem i wyrozumiałością relacja, będąca jednocześnie kopalnią wiedzy oraz nieocenionym drogowskazem moralnym, zasługuje bez wątpienia na szczególną uwagę jak i szacunek.
Nie ma najmniejszej wątpliwości, że ten jedyny w swoim rodzaju, jakże złożony system wartości oraz wzorców, przekazany nam w formie bezwarunkowej miłości Dziadków a powstały w konsekwencji trudu Ich wychowania, jest darem  ogromnej wartości.
Dlatego dzisiaj, w dniu upamiętniającym wszystkie drogie nam Babcie oraz Dziadków, za pośrednictwem niniejszej galerii zdjęć, pragniemy  przekazać gorące życzenia zdrowia, uśmiechu na co dzień oraz niegasnącego optymizmu.
Kochani, nieocenieni Dziadkowie!
Po prostu bądźcie i zarażajcie swoją dobrocią, czułością i miłością do końca świata i jeden dzień dłużej.
Niech Wasze dobre rady, wsparcie i doświadczenie będą bezcennym drogowskazem w drodze ku dorosłości Waszych wnucząt, wnosząc w Ich życie piękno oraz miłość.
Z wyrazami szacunku, przyjmijcie Państwo moc najserdeczniejszych życzeń wraz z galerią MIŁOŚĆ ZAPISANA W KADRZE, będącą symbolicznym wyrazem wdzięczności i upamiętnienia najpiękniejszych wspomnień dzieciństwa.