Data wydarzenia
25 września 2023

Wojewódzki Turniej Słowa Dzieci mają głos 2023 – zaproszenie do udziału


Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z powiatu sępoleńskiego do udziału w kolejnej edycji Turnieju Słowa „Dzieci mają głos”.

Turniej Słowa to wydarzenie mające na celu zachęcanie dzieci i młodzieży do wspólnej kreatywnej zabawy, której tworzywem jest słowo, popularyzację polskiej i światowej literatury dziecięcej oraz młodzieżowej, inspirowanie do poszukiwania oryginalnych form artystycznej wypowiedzi ze wskazaniem na dziedziny, takie jak recytacja oraz sztuki plastyczne (ilustracja), a także konfrontację osiągnięć twórczych i wymianę artystycznych doświadczeń w obrębie powiatu sępoleńskiego.

Turniej swoim zasięgiem obejmuje województwo kujawsko-pomorskie i ma charakter otwarty. Uczestnikami mogą być uczniowie klas I-VIII szkół podstawowych. Oceniani oni będą w trzech kategoriach wiekowych.

Turniej Słowa odbywa się w dwóch formach: turnieju recytatorskim oraz turnieju ilustratorskiego.

Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępna na stronie www.ckissepolno.com.pl

Zgłoszenia przyjmujemy osobiście w sekretariacie CKiS w Sępólnie Krajeńskim lub podpisane i zeskanowane dokumenty na adresy mailowe: Konkurs literacki – ewa@ckissepolno.com.pl, Konkurs plastyczny – pawel@ckissepolno.com.pl

Do pobrania:

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim