Data wydarzenia
9 maja 2023

Szkolenia – Dom Kultury+ „Partnerstwo Lokalne”


Mamy zaszczyt poinformować, że nasza instytucja kultury znalazła się wśród 10 instytucji w Polsce, które otrzymały dofinansowanie w ramach programu Dom Kultury+ „Partnerstwo Lokalne”. W ramach projektu przeprowadziliśmy dwudniowe szkolenie z budowania zespołu, które odbyło się w dniach 5 i 6 maja 2023 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Szkolenie poprowadził doświadczony trener i wykładowca akademicki, pan Jacek Gralczyk.

W czasie szkolenia zespół zadaniowy miał okazję poznać techniki i narzędzia pozwalające na skuteczną komunikację wewnętrzną oraz rozwijanie kultury organizacyjnej naszej instytucji. Dzięki temu szkoleniu zdobyliśmy niezbędne umiejętności i wiedzę, aby jeszcze skuteczniej działać w zespole i realizować cele projektu „Partnerstwo Lokalne”.

Jesteśmy przekonani, że dzięki takiemu wsparciu i szkoleniu będziemy w stanie jeszcze lepiej spełniać naszą misję kulturotwórczą oraz budować silne relacje z partnerami lokalnymi.

Sępoleńskie Centrum Kultury i Sztuki na realizację projektu „Partnerstwo na rzecz dziedzictwa kulturowego Krajny – Rynek Pomysłów Animacyjnych” otrzyma prawie pięćdziesiąt tysięcy złotych.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim