Data wydarzenia
9 marca 2021

Święto Sołtysów


Z najlepszymi życzeniami od Burmistrza Sępólna Krajeńskiego oraz Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim dla Wszystkich Sołtysów gminy Sępólno Krajeńskie z okazji zbliżającego się Święta Sołtysów. Zapraszamy na koncert online pt: „Noc jest młoda” w wykonaniu wybitnych wokalistek Ewy Urygi i Oliwii Kędziory, który odbędzie się 11 marca o godzinie 19:00 na platformach Youtube, Facebook Centrum Kultury i Sztuki, oraz na stronach www.ckissepolno.com.pl, www.gmina-sepolno.pl.

Ewa Uryga – Wybitna wokalistka mająca na swoim koncie wiele nagród muzycznych poruszająca się w różnych gatunkach muzycznych. Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale

Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Oliwia Kędziora – Multiinstrumentalistka, wokalistka, tancerka, aranżerka. Laureatka wielu prestiżowych konkursów

międzynarodowych i ogólnopolskich. Od roku 2015 współtworzy zespół Classic Sisters, z którym zrealizowała mnóstwo projektów telewizyjnych, koncertowych i eventowych. Jednymi z ważniejszych były: Eurowizja 2016 z Michałem Szpakiem, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej 2015, 2016, 2017

Morningstar Orchestra to jedna z najciekawszych orkiestr rozrywkowych w Polsce. W skład Orkiestry wchodzą profesjonalni muzycy, absolwenci oraz wykładowcy akademii muzycznych oraz laureaci prestiżowych festiwali jazzowych. Orkiestra posiada rozległy gatunkowo repertuar od standardów muzyki jazzowej, poprzez rock, pop hits, latino, swing, aż po muzykę gospel oraz aranżacje największych światowych hitów muzycznych.

Koncert realizowany w ramach Funduszu Wsparcia Kultury i współpracy Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim z Morningstar Orchestra.

11 marca

godzina 19:00

platformy Youtube, Facebook Centrum Kultury i Sztuki,

oraz na stronach www.ckissepolno.com.pl, www.gmina-sepolno.pl.