Data wydarzenia
6 czerwca 2023

Smerfna Orkiestra na Dzień Dziecka


3 czerwca na Placu Przyjaźni odbyło się niezwykłe wydarzenie z okazji Dnia Dziecka. Tego dnia, na scenie pojawiła się jedyna w Polsce Smerfna Orkiestra, gotowa zafascynować publiczność swoją wyjątkową smerfną muzyką. Pod batutą niezawodnego Kapelmistrza Pana Mariana Kukowskiego, zespół przygotował niezapomniany występ, w którym zaprezentował największe smerfne przeboje.

Smerfna Orkiestra nie tylko doskonale odtworzyła znane melodie, ale także wprowadziła do nich swoje unikalne aranżacje, czyniąc je jeszcze bardziej wyjątkowymi. Każdy instrument brzmiał z harmonią, a solówki wzbogacały całość, dodając nowych odcieni do smerfnej muzyki.

Oprócz orkiestry na scenie zaprezentowało się także Smerfowe Studio Piosenki pod czujnym okiem Dziadka Smerfa, a zatańczyła grupa Modraki z Ośrodka Kultury w Lutowie i Smerfowa Cheerleaders Akademy. Smerfetka z Papą Smerfem natomiast zabawiali dzieci konkursami i quizami o Smerfowej Wiosce i jej mieszkańcach.

Zwieńczeniem dnia było pojawienie się na scenie Kosmokwaków, niezwykłych postaci z kosmicznych krain, które rozkręciły atmosferę swoimi niezwykłymi występami.

Dziękujemy Smerfowej Orkiestrze oraz pozostałym Smerfom za ich wyjątkowy występ i za to, że dostarczyli nam wszystkim niezapomnianych emocji podczas Dnia Dziecka. Jesteśmy pewni, że ich muzyka będzie nadal inspiracją dla kolejnych pokoleń.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Fot. : Andrzej Zgrzeba, Jacek Wojtania