Data wydarzenia
15 grudnia 2023

Komediowy hit teatralny w CKiS „Sklep z facetami”


W nowym roku zapraszamy Państwa do Centrum Kultury i Sztuki na komediowy spektakl teatralny w reżyserii Patrycji Szczepanowskiej pt: „Sklep z facetami”, który odbędzie się 19 stycznia 2024 r. o godz. 19:00 w sali widowiskowo-kinowej.

Opis spektaklu:

Gdy Marzena świętuje trzydzieste dziewiąte urodziny jej wieloletni partner oświadcza, że odchodzi. Świat Marzeny ległby w gruzach, ale natychmiast otrzymuje ona wsparcie swojej młodszej siostry. Danka, przebojowa studentka jest na bieżąco z romantycznymi relacjami i wie co robić by się dobrze bawić. Zabiera Marzenę do „sklepu z facetami”. Życie Marzeny zmienia się diametralnie. Wokół niej pojawiają się coraz bardziej interesujący mężczyźni. Czy w wieku lat niemal czterdziestu da się zacząć życie od nowa? Czy Krzysztof wróci? A może Marzena odnajdzie nową upragnioną miłość?

Obsada: Patrycja Szczepanowska, Olga Jankowska / Katarzyna Chorzępa / Sonia Jachymiak, Marcin Piętowski / Piotr Wątroba.

Bilety w cenie od 65 zł do nabycia w sekretariacie CKiS w Sępólnie Krajeńskim lub na stronie: https://biletyna.pl/event/view/id/381163

Uwaga!

Przy zakupie biletów online naliczana jest dodatkowa opłata serwisowa.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim