Data wydarzenia
22 kwietnia 2022

„Sępólno Krajeńskie – ilustrowana podróż przez wieki”


Nie lada gratkę dla miłośników lokalnej historii ma Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim. Już w najbliższy poniedziałek (25.04) odbędzie się tam promocja książki „Sępólno Krajeńskie – ilustrowana podróż przez wieki”. Na spotkanie z Łukaszem Jakubowskim, autorem publikacji, zapraszamy na godzinę 17.00.

Wspomniana książka jest najnowszą publikacją o Sępólnie Krajeńskim. – Mogłoby się wydawać, że o historii Sępólna już napisano wiele i nic ciekawego nie wypłynie na światło dzienne. Nie jest to zgodne z prawdą. Fakt, że o historii miasta napisano wiele, ale można napisać jeszcze więcej i świadczy o tym właśnie ta książka. Zawiera ona sporo nowych informacji na temat historii miasta, sporo nowych ilustracji i ikonografii – zapowiada autor.

Wstęp na promocję książki będzie bezpłatny. Obowiązują jednak wcześniejsze zapisy w siedzibie biblioteki. Każdy, kto w poniedziałek przyjdzie na spotkanie, otrzyma bezpłatny egzemplarz książki autografem jej autora.

Nota prawna:

Gmina Sępólno Krajeńskie jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.