Data wydarzenia
1 lutego 2021

OTUL SIĘ WIERSZEM


Jesień od zawsze uchodząca za poetycką oraz jedną z najbardziej refleksyjnych pór roku, na dobre zagościła w krajobrazie.

Nie bez powodu w tej szczególnie melancholijnej odsłonie otaczającego świata zrodziło się tak wiele dzieł literackich, inspirowanych właśnie jesienią.

Zainteresowanie organizowanym przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim Konkursem Literackim NADZIEJA PRZEZ OKNO dowiodło, że wśród lokalnych miłośników literatury pięknej są także niebagatelni twórcy.

Biorąc pod uwagę misję działalności instytucji kultury zgodnie uważamy, że niedopuszczalnym byłoby zbagatelizowanie tego niezbitego dowodu na istnienie w naszej społeczności rozlicznych talentów, także poetyckich.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom oraz zaproszeniu do udziału w projekcie OTUL SIĘ WIERSZEM, każda napisana dotąd do tak zwanej „szuflady” strofa, ujrzy światło dzienne.

Projekt adresowany jest do każdego, bez względu na wiek, kto zechce podzielić się z nami swoją autorską twórczością w formie wiersza, inspirowaną pięknem otaczającej przyrody.

Prosimy o przesłanie tekstu wraz z kartą zgłoszenia na adres mailowy ewa@ckissepolno.com.pl.

Karty zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim www.ckissepolno.com.pl.

Należy je wypełnić, zeskanować lub sfotografować i wysłać na powyższy adres.

Po otrzymaniu zgłoszenia wraz z wierszem, z radością opublikujemy dzieło na stronie internetowej naszej instytucji.

Z niecierpliwością oczekujemy na zgłoszenia.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Tekst – Ewa Quiring-Korczak

Do pobrania: