Data wydarzenia
14 grudnia 2021

Orszak Królowej Śniegu


Zainspirowani malowniczą, zimową aurą, postanowiliśmy zadbać o to aby podczas tegorocznego Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Sępólnie Krajeńskim, nie zabrakło przede wszystkim jego najmłodszym mieszkańcom magicznej, przedświątecznej atmosfery.
Ten rok w wydarzeniu będzie wyjątkowy przede wszystkim z uwagi na zaproszonych, otulonych śnieżną bielą gości.
Kto pojawi się podczas Kiermaszu pozostaje nadal słodką tajemnicą, niemniej uchylając jej rąbka możemy zdradzić, że z całą pewnością wśród zacnego grona, do naszego miasta przybędzie znana wszystkim milusińskim, dostojna postać Królowej Śniegu.
Mamy nadzieję, że ta władcza bohaterka baśni Jana Christiana Andersena, dająca się poznać jako piękna, niedostępna i samotna, z uwagi na zbliżające się święta oraz życzliwą atmosferę Bożonarodzeniowego Kiermaszu, skruszy swoje lodowate serce ukazując mieszkańcom dotąd nikomu nieznane, przyjazne oblicze.
Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy  w magicznej atmosferze przedświątecznej krzątaniny zechcą przeżyć wspólnie z nami beztroską retrospekcję w pełne baśniowych opowieści, czasy błogiego dzieciństwa.
Bądźcie Państwo z nami !

Tekst: Ewa Quiring- Korcza