Data wydarzenia
11 stycznia 2024

Nowy rok, nowe atrakcje!


Nowy rok, to nowe kulturalno-artystyczne niespodzianki. Pierwszy kwartał 2024 mamy już w dużej mierze zaplanowany. Będzie się działo! Szykują się fantastyczne koncerty, tematycznie różnorodne spektakle, wizyty artystów kabaretowych i wiele więcej.

Styczeń tradycyjnie rozpoczęliśmy Wielką Galą Noworoczną (05.01). Chwilę później zaprosimy Was po raz pierwszy w nowym roku na seanse z najnowszymi premierami filmowymi (14.01). Ponadto w ciągu zaledwie kilku dni będziecie mieli Państwo możliwość uczestnictwa w spektaklach teatralnych: „Sklep z facetami” (19.01) oraz w projekcie dedykowanym dla szkół „Filharmonii dla dzieci” (17.01). Z okazji dnia babci i dziadka odwiedzi nas Damian Holecki (21.01), a w ostatni weekend stycznia, jak co roku, gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy (28.01). Jedną z niewątpliwych atrakcji tegorocznego finału będzie występ zespołu Prototyp oraz dobrze znanej lokalnej publiczności formacji Rock’n’Feller.

Luty zapowiada się koncertowo. Odwiedzą nas m.in. Muddy Manninen & Leburn (02.02), legenda italo disco, Francesco Napoli – wokalista, którego płyty wielokrotnie pokrywały się platyną i złotem, a jego ostatni album sprzedał się w nakładzie 12 milionów egzemplarzy w 44 krajach (17.02) oraz wywodzący się z Bydgoszczy zespół Wszystkiego Najlepszego (23.02). W lutym zaprosimy Państwa do kina z kolejnymi premierami filmowymi – (04.02.)

Marzec spektaklami teatralnymi stoi. Już dzisiaj zapiszcie sobie w kalendarzu te daty – 4 marca spektakl szkolny – Art-Futura, 11 i 13 marca również odbędą się spektakle dla szkół. Dzień Kobiet spędzimy w towarzystwie Krzysztofa Filasińskiego (07.03) zaś dzień później wystąpi dla Państwa Piotr Bałtroczyk – ikona polskiego stand-upu deklaruje, że „starość nie jest dla mięczaków” i chyba warto wysłuchać co – znający temat z autopsji – Bałtroczyk ma w tej sprawie do powiedzenia.

Szczegółowe informacje, ceny biletów, wskazówki dotyczące rezerwacji miejsc etc., znajdziecie Państwo na stronie www.ckissepolno.com.pl Kliknij już teraz, nie daj się uprzedzić, ilość miejsc ograniczona!

Tekst: Michał Pick

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim