Data wydarzenia
17 marca 2021

Mała Manufaktura


Jeśli tworzysz z pasją i jesteś twórcą, o którego dokonaniach wie wyłącznie wąskie grono osób – ten projekt jest dla Ciebie.

Pielęgnowanie i promocja dzieł będących wytworem społeczności lokalnej, stały się inspiracją do stworzenia przez animatorów Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim cyklu MAŁA MANUFAKTURA, adresowanego do wszystkich twórców z terenu powiatu sępoleńskiego.

Projekt ma na celu ukazanie szerszemu gronu odbiorców artystycznej twórczości manualnej naszego regionu jak i wyłonienie dotąd nieznanego środowiska lokalnych autorów dzieł.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom oraz zaproszeniu do udziału w przedsięwzięciu, każde stworzone w domowym zaciszu dzieło, mające niekwestionowaną wartość artystyczną, ujrzy światło dzienne.

Projekt MAŁA MANUFAKTURA adresowany jest do każdego, bez względu na wiek, kto zechce podzielić się z nami swoją autorską twórczością z dziedziny sztuk manualnych.

Prosimy o przesłanie zdjęć dzieła (galeria obrazów, rzeźby, haftu itp.), oraz karty zgłoszenia na adres mailowy ewa@ckissepolno.com.pl

Karty zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim www.ckissepolno.com.pl – zakładka Zajęcia, Konkursy

Należy je wypełnić, zeskanować lub sfotografować i wysłać na powyższy adres.

Po otrzymaniu zgłoszenia wraz z galerią zdjęć, z radością opublikujemy Państwa prace, zamieszczając jednocześnie informacje dotyczące sylwetki twórcy.

Z niecierpliwością oczekujemy na zgłoszenia.

Tekst: Ewa Quiring-Korczak

Do pobrania:

Mała Manufaktura