Data wydarzenia
15 czerwca 2021

Mała Manufaktura


Jeśli tworzysz z pasją i jesteś twórcą, o którego dokonaniach wie wyłącznie wąskie grono osób – ten projekt jest dla Ciebie.

Pielęgnowanie i promocja dzieł będących wytworem społeczności lokalnej, stały się inspiracją do stworzenia przez animatorów Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim cyklu MAŁA MANUFAKTURA, adresowanego do wszystkich twórców z terenu powiatu sępoleńskiego.

Projekt ma na celu ukazanie szerszemu gronu odbiorców artystycznej twórczości manualnej naszego regionu jak i wyłonienie dotąd nieznanego środowiska lokalnych autorów dzieł.

Mamy nadzieję, że dzięki naszym staraniom oraz zaproszeniu do udziału w przedsięwzięciu, każde stworzone w domowym zaciszu dzieło, mające niekwestionowaną wartość artystyczną, ujrzy światło dzienne.

Projekt MAŁA MANUFAKTURA adresowany jest do każdego, bez względu na wiek, kto zechce podzielić się z nami swoją autorską twórczością z dziedziny sztuk manualnych.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 525190941. Koordynatorem projektu jest Ewa Quiring – Korczak.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Tekst – Ewa Quiring – Korczak