Data wydarzenia
24 maja 2024

Magiczny świat Disneya w Sępólnie Krajeńskim


Wskakuj z nami na latający dywan Aladyna, poczuj chłód Krainy Lodu, zachwyć się podwodnym światem Małej Syrenki, odwiedź krainę umarłych razem z Coco! Koncert “Magiczny świat Disneya” to sentymentalna podróż do krainy marzeń i cudów dla nas wszystkich! Podczas tego niezwykłego wydarzenia usłyszycie piosenki z najnowszych produkcji dla najmłodszych takich jak “Kraina Lodu” czy “Coco” oraz te z filmów, na których wychowało się już niejedno pokolenie “Pocahontas”, “Król Lew” czy “Hercules”. W trakcie koncertu nie zabraknie wspólnego śpiewania, pięknej oprawy wizualnej i efektów specjalnych. Wydarzenie stworzone jest dla dzieci, młodzieży, ich rodziców ale i dorosłych, którzy chcą wrócić do pięknych wspomnień swojego dzieciństwa.

Koncert „Magiczny świat Disneya” odbędzie się 25 maja 2024 roku o godz. 16:00 w sali widowiskowo-kinowej w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Sprzedaż biletów dostępna przez internet na stronie: https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/magiczny-swiat-disneya?partner=pureimaginationt.pl&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR27IYDbHIKXfsDMcyEkd4O3RrMsRyuDTux3JbEhWMKCEuZxVLzyoucgVlw_aem_AfcH1kYTWSBMQpEI0Hi5PSeKrIFOConsYcxIEcoYlW0-5uo81VxRN8Px9CVOUqk1jmUv9BBi2ObfsjgxQYqF-Mr-

(Bilety w cenie 39 zł – dla zalogowanych użytkowników brak opłaty serwisowej)

Bilety również do kupienia w sekretariacie CKiS w Sępólnie Krajeńskim.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim