Data wydarzenia
15 czerwca 2021

Letnia podróż ze sztuką, czyli wakacyjne zajęcia dla dzieci


„Letnia podróż ze sztuką” to najnowsza oferta wakacyjna Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, adresowana do dzieci w wieku od 6 do 13 lat.
Projekt jak sugeruje tytuł, tym razem nawiązujący do sztuk plastycznych, to zgodnie z założeniem animatorów przede wszystkim fascynująca podróż w gołąb różnorodnych stylów i kierunków w malarstwie. 
Podczas jego realizacji najmłodsi będą mieli jedyną w swoim rodzaju sposobność zgłębiania w formie zabawy tajników abstrakcyjnego malarstwa kubistycznego, przepełnionego przesytem formy barokowego bogactwa, czy też prymitywnych ale jakże intrygujących technik malarstwa prehistorycznego.
Każde odbywające się w ramach wakacyjnego projektu spotkań, to gwarancja edukacji poprzez zabawę, wyśmienitego humoru oraz niczym nieskrępowanej pracy twórczej.
Ponadto zapewniamy Państwa o zachowaniu wszelkich, niezbędnych środków ostrożności z dbałością o najmniejszy szczegół, zapewniający bezpieczeństwo najmłodszych.
W związku z obowiązującym wymogami, ilość uczestników projektu jest ograniczona.
W ramach oferty zapewniamy także posiłek w postaci obiadu.
Serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenia przyjmujemy w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim w godz. 7:00-15:00 , więcej informacji udzielamy pod nr. tel. 52 388 01 60

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie www.ckissepolno.com.pl

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Tekst – Ewa Quiring- Korczak