Data wydarzenia
22 listopada 2022

Konkurs plastyczny „Postać Świętego Mikołaja”


Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza dzieci do udziału w gminnym konkursie plastycznym na Postać Świętego Mikołaja. W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Uczestnik ma za zadanie wykonać własnoręcznie dowolną techniką figurkę przedstawiającą postać Świętego Mikołaja.

Gotową, PODPISANĄ pracę wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do sekretariatu Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim (w godzinach 7:00-15:00) w terminie od 22 listopada do 9 grudnia 2022 r. Wyniki zostaną ogłoszone dnia 17.12.2022 r. podczas trwania Dnia Adwentowego na targowisku miejskim „Mój Rynek” w Sępólnie Krajeńskim. (szczegółowe informacje odnośnie godziny ogłoszenia wyników podamy na stronie www.ckissepolno.com.pl i profilu facebookowym.)

Nagrodzimy trzy pierwsze miejsca w kategorii wiekowej 4-6 lat i 7-9 lat. Każdy uczestnik otrzyma dyplom za udział w konkursie.

Karta zgłoszenia wraz z regulaminem konkursu dostępne są na stronie www.ckissepolno.com.pl. w zakładce ZAJĘCIA, KONKURSY.

Zapraszamy do udziału!

Do pobrania:

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskie

Tekst: Patrycja Młodzik