Data wydarzenia
16 marca 2023

Konkurs plastyczny na Palmę Wielkanocną!


Wydłużamy termin Gminnego Konkursu Plastycznego na Palmę Wielkanocną!

Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdążyli zgłosić swojej pracy na konkurs plastyczny na Palmę Wielkanocną mamy dobrą wiadomość! Wydłużamy termin przyjmowania prac na konkurs do poniedziałku (03.04.2023 r.). Przypominamy w konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 5 do 7 lat. Podpisaną palmę wielkanocną wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, która dostępna jest do pobrania na naszej stronie: https://ckissepolno.com.pl/konkurs-plastyczny-2/

należy dostarczyć do sekretariatu CKiS w godz. 7.00-15.00 w Sępólnie Krajeńskim.

Konkurs plastyczny na Palmę Wielkanocną

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza dzieci do udziału w gminnym konkursie plastycznym na palmę wielkanocną. W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 5 do 7 lat. Uczestnik ma za zadanie wykonać własnoręcznie dowolną techniką przestrzenną palmę wielkanocną.

Gotową (podpisaną) pracę wraz z wypełniona kartą zgłoszenia należy dostarczyć do sekretariatu Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim (w godzinach 7:00-15:00) w terminie od 16-29.03.2023 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 6 kwietnia o godz. 16:30 w sali widowiskowo kinowej w CKiS w Sępólnie Krajeńskim.

Na zwycięzców czekają nagrody!

Karta zgłoszenia wraz z regulaminem konkursu dostępne są na stronie www.ckissepolno.com.pl. w zakładce ZAJĘCIA, KONKURSY.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Do pobrania:

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskie

Tekst: Patrycja Młodzik