Data wydarzenia
17 listopada 2021

Kolejne filmowe nowości już niebawem!


30 listopada i 1 grudnia zapraszamy Was do kina wraz z Zakrzywieniem Czasoprzestrzeni. Wyświetlimy dla Was w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim cztery filmy – komedię animowaną „Pszczółka Maja: Mały wielki skarb”, familijny film przygodowy „Lew, wilk i ja”, film inspirowany życiem i karierą Kaliny Jędrusik – największej ikony polskiej popkultury „Bo we mnie jest seks”, oraz najnowszy film w reżyserii Marii Sadowskiej „Dziewczyny z Dubaju”.

Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina przed seansem.

Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

„Lew, wilk i ja”

30.11.2021 r. godz. 15:45

(Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 18 zł ULGOWY, 20 zł NORMALNY)

Opis:

Alma postanawia wrócić do krainy swojego dzieciństwa – jest to otoczony pięknym lasem stary dom położony na malowniczej wyspie pośrodku jeziora w dzikich ostępach Kanady. Kiedy była mała, wychowywała się tu ze swoim dziadkiem, który uczył ją o przyrodzie i życiu w zgodzie z naturą. Wkrótce dziewczyna natrafia na dwójkę niezwykłych nieznajomych – małego wilczka i urocze lwiątko. Pierwszy ze zwierzaków to szczeniak zaprzyjaźnionej z dziadkiem Almy wilczycy, a drugi to cudem uratowane z katastrofy lotniczej zwierzątko przeznaczone na cyrkową arenę. Stworzenia stają się nierozłączne i zachowują jak rodzeństwo. Alma zabiera je do domu i zostaje ich opiekunką, patrząc jak z każdym dniem się oswajają i coraz lepiej sobie radzą z otaczającym światem. Okazuje się jednak, że zwierzaki są poszukiwane i na trop Almy wpadają leśni strażnicy. Czy dziewczyna będzie mogła liczyć na pomoc swoich najbliższych? Czu uda się ocalić niezwykłą przyjaźń i nie dopuścić do rozłąki troskliwej opiekunki i jej podopiecznych? To początek największej przygody ich życia!

„Bo we mnie jest seks”

30.11.2021 r. godz. 17:45

01.12.2021 r. godz. 17:30

(Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 18 zł ULGOWY, 20 zł NORMALNY)

Opis:

Rok 1963. Gwiazda Kaliny Jędrusik (Maria Dębska) świeci pełnym blaskiem. Aktorka jest szczęśliwą żoną Stanisława Dygata (Leszek Lichota), ma gorący romans z młodym piosenkarzem, którego jej mąż całkowicie akceptuje. Jednak jej bezwstydna radość życia wielu razi i oburza. Po występie na Barbórce Kalina dowiaduje się, że krzyż, który wyeksponowała na dekolcie, zbulwersował władze ludowe. Dostaje zakaz występów telewizyjnych, który dla wysokiego rangą urzędnika pracującego w telewizji jest okazją do zemsty za nieodwzajemnione uczucie. Co w tej sytuacji zrobi Kalina? Czy uda jej się zachować niezależność?

„Pszczółka Maja: Mały wielki skarb”

01.12.2021 r. , godz. 15:45

(Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 18 zł ULGOWY, 20 zł NORMALNY)

Opis:

Wiosna nie zdążyła się jeszcze na dobre rozpocząć, a Maja i Gucio już wyruszają z ula w poszukiwaniu przygody. Napotkany na łące tajemniczy wędrowiec powierza im opiekę nad magiczną złotą pestką, którą mają dostarczyć do pałacu na Sekretnym Wzgórzu. W tak niebezpieczną misję najlepiej zabrać zaufanych kompanów. Maja i Gucio proszą więc o pomoc nieustraszonych mrówczych wojowników Zenka i Gienka. Dzielna drużyna rusza w drogę, nie mając pojęcia, że ich tropem podąża cały wachlarz typów spod ciemnej gwiazdy: chciwi łowcy nagród, tajni wysłannicy obcych łąk i zwykłe skrzydlate opryszki. Na dodatek wkrótce okaże się, że pestka tak naprawdę jest jajkiem, z którego wykluje się mała sympatyczna, ale nieco nieogarnięta mrówka.

„Dziewczyny z Dubaju”

30.11.2021 r. godz. 20:00

01.12.2021 r. godz. 20:00

(Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 18 zł ULGOWY, 20 zł NORMALNY)

Opis:

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę… Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”.

ZAPRASZAMY!

30.11.2021 r. oraz 01.12.2021 r.

Sala widowiskowo-kinowa w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Bilety do kupienia na stronie:www.ckissepolno.com.pl, https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina.