Data wydarzenia
17 lipca 2023

Kolorowa kolejka ArtExpress przemierzała ulice Sępólna


Wczoraj, 16 lipca 2023 r., z Placu Wolności w Sępólnie Krajeńskim wyruszyła w swoją pierwszą trasę kolorowa kolejka ArtExpress, rozpoczynając swój kurs o godzinie 15:00. To wydarzenie okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, ponieważ nie tylko pogoda nam dopisała ale przede wszystkim imponująca frekwencja, z przejazdu urokliwą kolejką skorzystało ponad 400 osób. Podczas niecodziennej podróży kolorową kolejką, uczestnicy mieli okazję podziwiać malownicze ulice Sępólna Krajeńskiego. Atmosfera w kolejce była pełna radości i entuzjazmu. Gdy Artexpress ruszył, unosiły się okrzyki radości i ekscytacji, które towarzyszyły uczestnikom przez całą podróż. Podczas trwania przejazdu, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy bilet, który uprawniał ich do bezpłatnego przejazdu kolejką. Kiedy ArtExpress powoli zbliżał się do końca trasy, uczestnicy mieli w oczach iskrę szczęścia i zadowolenia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę w kolejce, dzięki Wam ten niecodzienny przejazd stał się niezwykłą, pełną radości podróżą po ulicach naszego miasta.

Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Edycja 2023.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Tekst: Patrycja Młodzik

Fot.: Paweł Kienast