Data wydarzenia
9 listopada 2022

Kino 28 listopada 2022 r.


Zapraszamy Was do kina 28 listopada 2022 r. wraz z Zakrzywieniem Czasoprzestrzeni, w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wyświetlimy dla Was filmy – „Nel i tajemnice kurokota”, „Prorok”, „Chrzciny”.

Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina przed seansem. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

Nel i tajemnice kurokota”

28.11.2022 r., godz. 16:00, (godz. 9:00 – seans dla szkół)

(Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 20 zł ULGOWY, 24 zł NORMALNY)

Reż. Julien Fournet

Prod. Francja 2021, 89 min

Opis:

Nel i trzy łasice o imionach Drapcio, Pyśka i Łasuch to największe rozrabiaki w Mgiełkogrodzie, które mają wyjątkowy talent do znajdowania się w złym miejscu o niewłaściwym czasie. Pod nieuwagę straży dworskiej, ekipa trafia na przyjęcie, w czasie którego Nel przebiera się za księżniczkę. Poznając tajemnicze kąty zamku niepożądani goście przypadkiem podglądają bezwzględnego dziedzica Tristana, gdy ten za pomocą magicznego eliksiru zamienia przyszłego króla w… kurokota – pół kurczaka, pół kota. Od tej chwili losy Mgiełkogrodu zależą od Nel i jej gangu, z którym musi ocalić księcia Rolanda i powstrzymać przebiegłego Tristana. Podczas pełnej przygód misji, która będzie wymagała odwagi, sprytu i grupy najlepszych przyjaciół, Nel odkryje, że szlachetność w sercu nosi każdy z nas!

Prorok”

28.11.2022 r., godz. 17:50, (godz. 11:00 – seans dla szkół)

Prod. Polska 2022, 120 min

(Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 20 zł ULGOWY, 24 zł NORMALNY)

Reż. Michał Kondrat

Wyk. Sławomir Grzymkowski, Adam Ferency, Marcin Troński, Tomasz Sapryk

Opis:

Prymas jest przywódcą duchowym i wizjonerem, który pertraktuje z władzami komunistycznymi, by wynegocjować więcej praw dla Kościoła i uciemiężonego narodu. Pozorne porozumienie zmienia się w cichą wojnę, walkę o wolność religijną i godność człowieka.

Chrzciny”

28.11.2022 r., godz. 20:10

(Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 20 zł ULGOWY, 24 zł NORMALNY)

Reż. Jakub Skoczeń

Wyk. Katarzyna Figura, Maciej Musiałowski, Tomasz Schuchardt, Michał Żurawski

Prod. Polska 2022, 90 min

Opis:

Grudzień, 1981 rok. Marianna, gorliwa katoliczka, postanawia wykorzystać rodzinną uroczystość – chrzciny najmłodszego wnuka, do pojednania swoich skłóconych od lat dzieci. Nieoczekiwanie przeszkodzi jej w tym generał Jaruzelski, który ogłasza tego dnia stan wojenny.

ZAPRASZAMY!

28.11.2022 r.

Sala widowiskowo-kinowa w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Bilety do kupienia na stronie: https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina.

Ulgowy – emeryci, renciści, uczniowie, studenci

Grupowy – szkoły i zakłady pracy (minimum 20 osób)

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim