Data wydarzenia
19 lutego 2021

JEJ PORTRET


„Przyjaźń jest istotna we wszystkich możliwych konfiguracjach, ale między kobietami ma charakter pierwotny”

dr. Ewa Woydyłło


JEJ PORTRET jest projektem adresowanym, a jednocześnie dedykowanym kobietom, z myślą o zbliżającym się Ich święcie. Poprzez zaproszenie do jego realizacji dojrzałych kobiet, nastolatek oraz dziewczynek pragniemy dowieść, że przyjacielska relacja między kobietami, na każdym etapie życia jest niezwykle wartościową, emocjonalną i trwałą więzią, a kobieta wbrew utartej opinii potrafi dla drugiej kobiety być inspiracją, podporą jak i wsparciem.
Jak powszechnie wiadomo przyjaźń wynika z wzajemnego przyciągania i sympatii. Opiera się na otwartości, zaufaniu, szczerości i obopólnym szacunku.
O takiej relacji między kobietami pragniemy opowiedzieć, udowadniając tym samym, że wszechobecne ostatnio w mediach hasło ,,Kobieta jest siłą” przekłada się na rzeczywistą atmosferę wsparcia i życzliwości.
Projekt z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet zatytułowany JEJ PORTRET przebiegać będzie w trzech niezależnych formułach, a szczegóły dotyczące jego realizacji znajdziecie Państwo w niniejszym regulaminie. Już dziś gorąco zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Tekst: Ewa Quiring-Korczak