Data wydarzenia
8 marca 2021

JEJ PORTRET – wyniki konkursu


JEJ PORTRET jest projektem adresowanym a jednocześnie dedykowany kobietom, z myślą o Międzynarodowym Dniu Kobiet.
Poprzez zaproszenie do jego realizacji dojrzałych kobiet, nastolatek oraz dziewczynek zamierzaliśmy dowieść, że przyjacielska relacja między kobietami, na każdym etapie życia jest niezwykle wartościową, emocjonalną i trwałą więzią a kobieta wbrew utartej opinii potrafi dla drugiej kobiety być podporą, inspiracją oraz wsparciem.
Projekt z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet przebiegał w trzech niezależnych formułach takich jak;

  1. KONKURS LITERACKI
  2. KONKURS PLASTYCZNY
  3. GALERIA FOTOGRAFII

Z radością informujemy, że zainteresowanie pomysłem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania a nadesłane do konkursu prace, stanowiły w ocenie Jury niezwykle trudne wyzwanie.
Tym bardziej jest nam miło ujawnić wyniki dwóch niezależnych konkursów jak i galerię nadesłanych w ramach projektu zdjęć a tym samym gorąco podziękować za aktywny udział w inicjatywach twórczych Centrum Kultury i Sztuki.


K O N K U R S   P L A S T Y C Z N Y;
I miejsce  ANTONINA GRABOWSKA 12 lat
II miejsce NINA BARANOWSKA 8 lat
III miejsce ZUZANNA TRAM 9 lat


WYRÓŻNIENIE;
LENA KORPAL 9 lat ALEKSANDRA TYDA 15 lat
MARTYNA BOKWA 10 lat

K O N K U R S   L I T E R A C K I;
W zaszczytnym gronie równolegle wyróżnionych przez Jury laureatów znalazły się;
WIESŁAWA MIGAS
MONIKA MIKA- WOŹNICKA
HANNA MALAK
EWELINA CHĘŚ
AMELIA BORKOWSKA

Serdeczne podziękowania kierujemy także pod adresem współautorek galerii fotografii online „Jej portret”, nawiązującej do przyjacielskiej relacji między kobietami.

AMELII BORKOWSKIEJ

WIKTORII LESZCZYŃSKIEJ

ALEKSANDRY MARZEC

BOŻENY DOMAGAŁA

KINGI ZABROCKIEJ

PAULINY KANIA


Ponadto informujemy, że każda z wyróżnionych prac zostanie opublikowana na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, platformie społecznościowej FACEBOOK oraz w lokalnej prasie jak i uhonorowana nagrodą ufundowaną przez organizatora.
Laureatom serdecznie gratulujemy życząc niegasnącej pasji w odkrywaniu autorskiej przestrzeni twórczej a z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet składamy moc najserdeczniejszych życzeń.
Po odbiór nagród prosimy zgłaszać się osobiście  w biurze Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim przy ulicy Tadeusza Kościuszki 4, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 15.00.


Z artystycznym pozdrowieniem…
Koordynatorzy projektu
Tekst ; Ewa Quiring-Korczak

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim