Data wydarzenia
6 lutego 2024

Filmowe ferie w CKiS!


Już niebawem rozpoczną się długo wyczekiwane ferie zimowe. Chcąc zagwarantować niezapomniane emocje filmowe, zapraszamy rodziny na dwa bezpłatne seanse dla dzieci. Wyświetlimy dla Was „Mój brat robot” oraz „Podróż do krainy jutra”. Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Filmy dedykowane są dla dzieci od 8 roku życia.

Szczegółowy repertuar:

„Mój brat robot”

12.02.2024 r. , godz. 11:00

Kategoria wiekowa: 9+

Świat się zmienił. Niedawno zażegnano kryzys klimatyczny, więc wszystko jest ekologiczne i zrównoważone. Ludzie mają osobistych asystentów, którzy są robotami. 12-letnia Alberte dostaje na urodziny najnowszy model robota. Robot Konrad wygląda i zachowuje się jak człowiek. Jest o wiele lepszy od poprzedniej wersji, która wyglądem bardziej przypominała misia. Wszyscy zazdroszczą jej Konrada. Popularność Alberte w szkole rośnie, a ona coraz bardziej zbliża się do Konrada. Ale czy można przyjaźnić się z robotem?

„Podroż do krainy jutra”

20.02.2024 r., godz. 11:00

Kategoria wiekowa: 8+

10-letni Riki ucieka z domu po tajemniczym sygnale alarmowym, wysyłanym przez dziwny, błyszczący kamień. Okazuje się, że kamień jest magiczny i przenosi zdezorientowanego Rikiego do zapierającego dech w piersiach, równoległego świata. Kraina Jutra to miejsce, gdzie zwierzęta mówią, maszyny żyją w zgodzie z przyrodą, a wszędzie jest pięknie i zielono. Lśniący kamień prosi Rikiego o ochronę. Wygląda na to, że wszyscy pragną go zdobyć, ponieważ to on zapewnia szczęście Krainie Jutra. Riki ma trudną misję. Towarzyszymy mu w pełnej przygód, niebezpieczeństw, humoru i kolorów podróży, której celem jest umieszczenie magicznego kamienia na swoim miejscu. Wtedy Riki będzie mógł wrócić do domu.

ZAPRASZAMY!

12.02.2024 r., 20.02.2024 r.

godz. 11:00

Sala widowiskowo-kinowa w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Bezpłatne wejściówki do odbioru w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim