Data wydarzenia
28 maja 2024

Dzień Dziecka – Barbie i przyjaciele


Zapraszamy wszystkie dzieci, małe i duże na wyjątkowe obchody Dnia Dziecka, które odbędą się 1 czerwca 2024 roku na Stadionie CSiR w Sępólnie Krajeńskim! Przygotowaliśmy dla Was niesamowity program, pełen emocji, zabawy i niezapomnianych chwil.

W tym roku Stadion CSiR przekształci się w krainę bajkowych postaci, której głównym gościem będzie uwielbiana przez wszystkie małe damy lalka Barbie w towarzystwie przyjaciół tj. Kubusia Puchatka, Tygryska, Prosiaczka i wielu innych. Tego wyjątkowego dnia będziecie mieli szansę zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. To naprawdę nie lada atrakcja! Kolejnym gościem będzie Miś Kryś, który jak wierzymy zabierze Was tanecznym krokiem w muzyczną podróż. Nie zabraknie też najpiękniejszych melodii, które przeniosą Was w magiczny świat bajek.

Na Stadionie CSiR czekać będą także różnorodne strefy tematyczne. Będziecie mogli skorzystać z dmuchanego parku rozrywki, ozdobić swoje włosy w strefie warkoczyków czy skorzystać z kolorowej waty cukrowej, która uwielbiana jest przez wszystkie brzdące. Dodatkowo będą czekać na Was strefy sportowe z torami przeszkód, strefy kreatywne, plastyczne, przyrodnicze oraz strefy z zagadkami i quizami o naszym mieście.

Tego wyjątkowego, kolorowego dnia możecie przyjść w swoim ulubionym stroju bajkowym, by wspólnie z nami wyruszyć w barwnym korowodzie i przeżyć tą niezapomnianą przygodę!

Zapraszamy na Stadion CSiR

1 czerwca o godz. 14.00.

Nie może Was zabraknąć!

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim