Data wydarzenia
30 maja 2023

Dzień Dziecka


Zapraszamy na wyjątkowe obchody Dnia Dziecka, które odbędą się 3 czerwca 2023 roku na Placu Przyjaźni w Sępólnie Krajeńskim! Przygotowaliśmy dla Was niesamowity program, pełen emocji, zabawy i niezapomnianych chwil.

Wydarzenie zostanie poprzedzone Biegiem Rodzinnym z okazji 10-lecia Centrum Małego Dziecka i Rodziny, który wystartuje o 12.30. Zapraszamy wszystkie rodziny do wzięcia udziału w tej radosnej, sportowej zabawie. (Zbiórka o godzinie 12:15 na stadionie CSiR.)

Na Placu Przyjaźni pojawią się prawdziwe gwiazdy- Kosmokwaki, niezwykłe postacie z kosmicznych krain, które rozkręcą atmosferę swoimi niezwykłymi występami. A to nie koniec! Wystąpi również pierwsza w Polsce Smerfowa Filharmonia, która zagra dla Was najpiękniejsze melodie, które przeniosą Was w magiczny świat bajek.

Czekają na Was także wyjątkowe spotkania z Papą Smerfem i Gargamelem. Będziecie mieli szansę zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. To naprawdę nie lada atrakcja!

Nie możemy zapomnieć o niesamowitym Koncercie Smerfetki i jej gości. Ta urocza i utalentowana artystka zaśpiewa dla Was swoje największe przeboje.

Na Placu Przyjaźni czekać będą także różnorodne strefy tematyczne. Będziecie mogli ozdobić swoje włosy w strefie warkoczyków, nie zabraknie takich miejsc jak stworzenie niepowtarzalnego tatuażu, czy wcielenia się w postać dzięki strefie malowania twarzy. Będą strefy z balonami, bańkami mydlanymi. Dla małych artystów przewidziana jest strefa tworzenia na sztalugach, strefa malucha i strefa foto oraz wizyty u alpak. W trakcie wydarzenia zaplanowane są konkursy, występy artystyczne, wystawa fotografii prezentująca historię i działania żłobka i klubu dziecięcego, podczas której będzie można znaleźć siebie jako absolwenta żłobka lub klubu dziecięcego.

Zapraszamy na Plac Przyjaźni – 3 czerwca o godz. 13:00.

Nie może Was zabraknąć!

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim