Data wydarzenia
29 marca 2022

CHEERLEADERS ACADEMY


Agata, Kalina, Dominika, Wiktoria, Julianna, Maja oraz Diana od września ubiegłego roku poświęcają swój czas i zaangażowanie w rozwój umiejętności tanecznych, w których głównym narzędziem pracy są pompony.
Będąc grupą reprezentacyjną Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim uświetniają swoją obecnością wiele prestiżowych wydarzeń z życia miasta ale także tych o wymiarze czysto artystycznym.
Z całą pewnością aparycja, nienaganna elokwencja oraz nabywane podczas cyklicznych spotkań warsztatowych umiejętności taneczne, to mocne atuty wyróżniające dziewczęta spośród rówieśniczego grona nastolatek.
W grupie CHEERLEADERS ACADEMY, gdzie poza tańcem liczy się sumienna praca i zaangażowanie, nie brakuje też spontaniczności oraz niczym nieskrępowanej przyjaznej atmosfery.
Uśmiech i wsparcie, zabawa i jednoczesne pogłębianie warsztatu tanecznego, z góry określony plan działań i zaskakujące zwroty akcji.
Tym wszystkim cieszymy się podczas artystycznej, tanecznej przygody z pomponami i w dalszym ciągu mamy niegasnący apetyt na więcej.
Jeśli jesteś zainteresowana rozwijaniem pasji w naszym gronie, zapraszamy Cię serdecznie, gwarantując tym samym ciepłe, wspierające przyjęcie.
Zajęcia adresujemy do dziewczynek od 10 roku życia.


Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Tekst: Ewa Quiring – Korczak

Fot.: Ewa Quiring – Korczak, Wiktoria Grzeca