Data wydarzenia
15 lutego 2023

68.OKR 2023


Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w 68. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Wraz z Głównym Organizatorem Towarzystwem Kultury Teatralnej w Warszawie, serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadpodstawowych, studentów oraz osoby dorosłe do kolejnej edycji konkursu, który tradycyjnie prowadzony będzie w formie czterech turniejów: turniej recytatorski, turniej poezji śpiewanej, turniej wywiedzione ze słowa, turniej teatrów jednego aktora.

W tym roku Konkurs składa się z etapów: ·

1. eliminacji miejskich i powiatowych:

Eliminacje powiatowe (powiatu sępoleńskiego) odbędą się 6 marca 2023 r. (tj. poniedziałek) o godz. 10.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim przy ul. Tadeusza Kościuszki 4. Zgłoszenia do eliminacji powiatu sępoleńskiego można złożyć osobiście w siedzibie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, drogą pocztową lub e-mail: ewa@ckissepolno.com.pl do dnia 24 lutego 2023 r.

Koordynatorem 68. OKR w CKiS jest Ewa Quiring – Korczak tel. 525190941 lub 523880160 wew. 2

2. eliminacji rejonowych, do których zapraszamy laureatów przeglądów wstępnych z powiatów: świeckiego, tucholskiego, nakielskiego, żnińskiego, mogileńskiego, inowrocławskiego, sępoleńskiego oraz bydgoskiego. Etap rejonowy odbędzie się 25.03.2023 r. w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, eliminacji wojewódzkich zaplanowanych na 21.04.2023, których organizatorem w roku bieżącym będzie Kujawsko- Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Do tego wydarzenia zapraszamy laureatów wcześniejszych etapów rejonowych całego województwa kujawsko-pomorskiego

3. eliminacji ogólnopolskich!

Na stronie KPCK Bydgoszcz znajduje się informacja o OKR 2023 wraz z wszystkimi niezbędnymi materiałami do pobrania.

https://kpck.pl/zaproszenie-do-udzialu-68-okr/

Życzymy artystycznego zapału i chęci do głoszenia KULTURY ŻYWEGO SŁOWA:) Czekamy na zgłoszenia:)

Do pobrania: