Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Filmowe nowości 1.12.2021 r.

Filmowe nowości 1.12.2021 r.

Data wydarzenia
01.12.2021
Miejsce
Sala widowiskowo-kinowa w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
Ceny biletów
Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 18 zł ULGOWY, 20 zł NORMALNY -

30 listopada i 1 grudnia zapraszamy Was do kina wraz z Zakrzywieniem Czasoprzestrzeni. Wyświetlimy dla Was w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim cztery filmy – komedię animowaną „Pszczółka Maja: Mały wielki skarb”, familijny film przygodowy „Lew, wilk i ja”, film inspirowany życiem i karierą Kaliny Jędrusik – największej ikony polskiej popkultury „Bo we mnie jest seks”, oraz najnowszy film w reżyserii Marii Sadowskiej „Dziewczyny z Dubaju”.

Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina przed seansem.

Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

„Bo we mnie jest seks”

01.12.2021 r. godz. 17:30

(Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 18 zł ULGOWY, 20 zł NORMALNY)

Opis:

Rok 1963. Gwiazda Kaliny Jędrusik (Maria Dębska) świeci pełnym blaskiem. Aktorka jest szczęśliwą żoną Stanisława Dygata (Leszek Lichota), ma gorący romans z młodym piosenkarzem, którego jej mąż całkowicie akceptuje. Jednak jej bezwstydna radość życia wielu razi i oburza. Po występie na Barbórce Kalina dowiaduje się, że krzyż, który wyeksponowała na dekolcie, zbulwersował władze ludowe. Dostaje zakaz występów telewizyjnych, który dla wysokiego rangą urzędnika pracującego w telewizji jest okazją do zemsty za nieodwzajemnione uczucie. Co w tej sytuacji zrobi Kalina? Czy uda jej się zachować niezależność?

„Pszczółka Maja: Mały wielki skarb”

01.12.2021 r. , godz. 15:45

(Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 18 zł ULGOWY, 20 zł NORMALNY)

Opis:

Wiosna nie zdążyła się jeszcze na dobre rozpocząć, a Maja i Gucio już wyruszają z ula w poszukiwaniu przygody. Napotkany na łące tajemniczy wędrowiec powierza im opiekę nad magiczną złotą pestką, którą mają dostarczyć do pałacu na Sekretnym Wzgórzu. W tak niebezpieczną misję najlepiej zabrać zaufanych kompanów. Maja i Gucio proszą więc o pomoc nieustraszonych mrówczych wojowników Zenka i Gienka. Dzielna drużyna rusza w drogę, nie mając pojęcia, że ich tropem podąża cały wachlarz typów spod ciemnej gwiazdy: chciwi łowcy nagród, tajni wysłannicy obcych łąk i zwykłe skrzydlate opryszki. Na dodatek wkrótce okaże się, że pestka tak naprawdę jest jajkiem, z którego wykluje się mała sympatyczna, ale nieco nieogarnięta mrówka.

„Dziewczyny z Dubaju”

01.12.2021 r. godz. 20:00

(Bilety w cenie 16 zł GRUPOWY, 18 zł ULGOWY, 20 zł NORMALNY)

Opis:

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę… Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”.

ZAPRASZAMY!

30.11.2021 r. oraz 01.12.2021 r.

Sala widowiskowo-kinowa w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Bilety do kupienia na stronie:www.ckissepolno.com.pl, https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina.

kup bilet online