Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

Kalendarz wydarzeń

Kino
Filmowy Dzień Kobiet
Data wydarzenia 07.03.2021
Miejsce CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Ceny biletów
20 zł (normalny), 16 zł (ulgowy) -

Tęskniliście? My tak! Nareszcie mamy przyjemność zaprosić Was do kina! A okazja ku temu jest wyjątkowa – zbliża się Dzień Kobiet wraz z Zakrzywieniem Czasoprzestrzeni przygotowaliśmy więc „Filmowy Dzień Kobiet”. Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszych propozycji – opisy filmów, szczegóły dotyczące biletów oraz godziny poszczególnych projekcji. Przypominamy o konieczności stosowania się do reżimu sanitarnego, ilość miejsc dostępnych na sali zostaje ograniczona o 50%. Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/, biletyna.pl oraz ckissepolno.com.pl. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line.

ZAPRASZAMY!

07.03.2021 r.

Bilety do kupienia wyłącznie na stronach:
 http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/, www.ckissepolno.com.pl, www.biletyna.pl

Wystawa
Wystawa „Żołnierze Wyklęci. Podziemie Niepodległościowe 1944-1963”
Data wydarzenia 01.03.2021
Miejsce Plac przed wejściem do Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
Ceny biletów

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, z tej okazji zapraszamy Państwa do obejrzenia wystawy pt: „Żołnierze Wyklęci. Podziemie Niepodległościowe 1944-1963”. Ekspozycja została przygotowana przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie.

Wystawa pochodzi z zasobów Instytutu Pamięci Narodowej i będzie ją można obejrzeć 1 marca w godzinach 10.00-15.30 – przed Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Serdecznie zapraszamy

1 marca 2021 r.

godz. 10:00 – 15:30

Plac przed wejściem do CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Tekst: Patrycja Młodzik

Koncert
Mężczyźni kobietom – koncert na Dzień Kobiet
Data wydarzenia 05.03.2021
Miejsce Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
Ceny biletów
Wstęp wolny - Kobiety

Luty powoli dobiega końca, wraz ze stojącym u progu marcem oczekujemy nadejścia wiosny, a na jej zwiastun liczymy już 5 marca, bo właśnie wtedy Centrum Kultury i Sztuki zaprasza Was na koncert z okazji Dnia Kobiet. Pierwszy od długiego czasu koncert na żywo z towarzyszeniem publiczności – rzecz jasna, przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych. Adresowana do kobiet muzyczna propozycja w wykonaniu utalentowanych dżentelmenów obfitować będzie tak we fragmenty liryczne, jak i humorystyczne. Zgodnie z tytułem pragniemy Państwa „poderwać” z miejsc, wyśpiewując słowa popularnych piosenek – a wszystko to z miłości do kobiet i dla kobiet.

ZAPRASZAMY!

05.03.2021 r.

godz. 18:00

sala widowiskowa CKiS

WSTĘP WOLNY po okazaniu wejściówki, które można odbierać w sekretariacie CKiS od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

lub na www.biletyna.pl

Koncert online
Wybierz się na weekend do Nowego Jorku – zaprasza Frank Sinatra
Data wydarzenia 06.03.2021
Miejsce Facebook, Youtube
Ceny biletów

Projekt finansowany z Funduszu Wsparcia Kultury

Pierwszy marcowy weekend upłynie nam pod znakiem wydarzeń adresowanych szczególnie do kobiet. 6 marca o godzinie 18:00 pragniemy zaprosić Państwa na koncert „Sinatra – One Night in New York”. W rolę szarmanckiego Franka Sinatry wcieli się Wojciech Myrczek – jeden z najbardziej obiecujących polskich wokalistów jazzowych. Laureat wielu nagród, w tym Shure Montreux Jazz Voice Competition 2013 a towarzyszyć mu będzie Sabina Meck – wokalistka, kompozytorka, aranżerka, producentka i autorka tekstów, która ukończyła kierunek „Kompozycja i aranżacja” w Instytucie Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. To kolejna z propozycji współpracującej z Centrum Kultury i Sztuki Morningstar Orchestra. Jednej z najciekawszych orkiestr rozrywkowych w Polsce. W skład Orkiestry wchodzą profesjonalni muzycy, absolwenci oraz wykładowcy akademii muzycznych, a także laureaci prestiżowych festiwali jazzowych. O ich wykonawczym kunszcie przekonacie się Państwo, łącząc się z nami punktualnie o 18:00 w sobotę, 6 marca.

ZAPRASZAMY!

06.03.2021 r.

godz. 18:00

Transmisja online na kanale YouTube oraz profilu facebookowym

Centrum Kultury i Sztuki

Koncerty
29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – koncert online
Data wydarzenia 31.01.2021
Miejsce link do transmisji online na profilu facebook CKiS oraz stronie www.ckissepolno.com.pl
Ceny biletów

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 31 stycznia. W tym roku „gramy z głową”, zbierając pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. Nieprzerwana transmisja internetowa z finału ruszy już 30 stycznia wieczorem. My zapraszamy Was przed komputery/telewizory 31 stycznia o godzinie 17:00, wtedy to ruszy transmisja koncertu znanego i lubianego przez sępoleńską publiczność Łukasza Gorczycy, który specjalnie na orkiestrowy finał przygotował premierowy repertuar. Łukasz zagra dla Was wspomagany przez wyśmienitych instrumentalistów – Krzysztofa Brzezińskiego (instrumenty klawiszowe) i meksykańskiego perkusistę Pancho Camposa. Pamiętajcie, że tego dnia gramy wszyscy, każdy z nas może dołączyć do „najgłośniejszej orkiestry świata”, nie potrzeba do tego muzycznych zdolności, wystarczy dobre serce i chęć niesienia bezinteresownej pomocy. Tylko i aż tyle. Bądźmy razem, tym razem wirtualnie, ale nie zapominajmy, że idea Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwać będzie do końca świata i jeden dzień dłużej!

ZAPRASZAMY!
31.01.2021
godz. 17:00

Koncerty
Przeboje polskiej muzyki rozrywkowej na Dzień Babci i Dziadka
Data wydarzenia 23.01.2021
Miejsce Transmisja online na kanale YouTube CKiS, profilach facebookowych CKiS oraz na stronie Gminy Sępólno Krajeńskie
Ceny biletów
-

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, jedne z najpiękniejszych świąt, świąt wzmacniających magiczną relacje, łączącą pokolenia wnucząt z dziadkami. Z tej okazji przygotowaliśmy okolicznościowy koncert, którego repertuar składać się będzie z najpiękniejszych przebojów polskiej muzyki rozrywkowej – piosenek, które zna i lubi każda babcia i każdy dziadek. Droga wnuczko, drogi wnuczku zrób prezent swoim kochanym dziadkom, zamiast laurki albo wraz z nią zaproś ich do obejrzenia koncertu. Wśród aromatu świeżo parzonej kawy, przy świątecznym cieście przygotowanym według receptury Twojej babci, zasiądźcie razem by wysłuchać tej multimedialnej pocztówki, adresowanej do wszystkich babć i dziadków wraz z mocą życzeń i podziękowaniem za troskliwą opiekę. Te drobne radości są prawdziwie bezcenne.

ZAPRASZAMY!
23.01.2021 r.
godz. 17:00