Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 

Archiwum imprez - wrzesień 2012r.

 

 

 

 


Warsztaty

 Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na warsztaty filcowania!

Na naszych zajęciach filcujemy małe proste formy, kwiaty a także awangardową biżuterię z czesanki wełnianej - naszyjniki z kulek filcowanych na mokro oraz naszyjniki z dredów. To przyjemne zajęcie pozostawia duże pole dla wyobraźni, zapewniając jednocześnie wysoki poziom satysfakcji, także osobom bez plastycznego przygotowania. Różnorodność technik oraz stosowanych materiałów pobudzi Twoją wyobraźnię, zaskoczy Cię Twoja kreatywność.
Zapraszamy 28 września 2012 r. od godz. 17:00 do 21:00 do Pracowni Sztuki Użytkowej CKiS. Zapisy i szczegóły tel. 523880160 (od 12:00 - 20:00).

 

Pracowni Sztuki Użytkowej CKiS

28 września (piątek)
Godz. 17:00 - 21:00


Kabaret

ŁOWCY.B W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM!

Wszystkich sympatyków Sępoleńskiej Sceny Kabaretowej informujemy, że już 29 września 2012 r. (sobota) o godz. 15.00 do Sępólna Krajeńskiego zawita kolejny kabaret. Przypomnijmy, że mieszkańcy naszego miasta i okolic na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy uczestniczyli w spotkaniach z kabaretami: LIMO, CIACH, PARANIENORMALNI, FORMACJĄ CHATELET, POD WYRWIGROSZEM i GRUPĄ MoCARTA.
Bilety na kabaret ŁOWCY.B w cenie 40 zł do nabycia w sekretariacie CKiS.

 

Sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki

29 września (sobota)

Godz. 15:00

Cena: 40,- zł (przy zakupie biletów zbiorowych powyżej 15 osób - 30,- zł)

 


Koncert

EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA  po raz pierwszy w Gminie Sępólno Krajeńskie

Inauguracja Dni Dziedzictwa w Gminie Sępólno Krajeńskie odbędzie się w miejscowości Komierowo, a następnie prowadzona będzie we wszystkich Gminnych Pracowniach Edukacji Kulturalnej ARTiK-ach, w miejscowościach Wałdowo, Lutowo, Włościbórz, Skarpa, Piaseczno. Szczegóły już niebawem.

Rozpoczęły się Europejskie Dni Dziedzictwa – największe w Europie wydarzenie promujące zabytki. Pod wieloma względami edycja to będzie wyjątkowa, będzie bowiem nawiązywała nie tylko do wydarzeń i miejsc, ale także do naszej bogatej tradycji. Tegoroczne hasło EDD brzmi TAJEMNICA CODZIENNOŚCI.
Pragniemy ocalić od zapomnienia piękno i urok codziennych zdarzeń – zwykłego domowego życia, spotkań, języka, muzyki, obyczajów, obrzędów, pracy, świąt, zabaw i zabawek, kulturę stołu, wydarzenia i rękodzieło.
Celem przedsięwzięcia jest odkrywanie niezauważalnych, jednak stale wokół obecnych, ale też i tych już odchodzących w zapomnienie, przemijających tradycji i przedmiotów z nimi związanych, tych niezwykłych i tych codziennego użytku.

Komierowo - plac przed pałacem

20 września (czwartek)
Godz. 16:00


Kino

Seans z przyczyn niezależnych od CKiS odwołany!

"YUMA"

Akcja filmu rozpoczyna się trzy lata po upadku PRL. Zyga (Gierszał) ma serdecznie dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pismach. Z pomocą kumpli, a także obrotnej ciotki (Katarzyna Figura), zostaje królem "jumy" – drobnych kradzieży tuż za Odrą. Proceder szybko się rozpowszechnia, miejscowość Zygi dokonuje prawdziwego skoku cywilizacyjnego, a lokalny król jumaków zyskuje powszechny szacunek i powodzenie u płci pięknej (o jego serce wojują w filmieKarolina Chapko i Helena Sujecka). Wkrótce jednak młodym i gniewnym wspólnikom Zygi (Krzysztof Skonieczny i Jakub Kamieński) przestaną wystarczać markowe ubrania i elektronika. Gdy wejdą w drogę rosyjskim gangsterom pod wodzą nieobliczalnego Opata (najbardziej demoniczna rola w karierze Tomasza Kota), a regularnie okradani Niemcy wprowadzą szczelniejszą ochronę przed rabusiami, zabawa w policjantów i złodziei zmieni się w niebezpieczną rozgrywkę.

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

21 września (piątek)
Godz. 18:00
Czas trwania - 120 min.
Cena: 10,- zł

Wiek: od 15 lat


Kino

"Jak urodzić i nie zwariować"

Komedia poczęta z inspiracji bestsellerowym poradnikiem dla rodziców „W oczekiwaniu na dziecko"". Poznaj pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, splatające się ze sobą historie pięciu par, które stają przed wyzwaniami zbliżającego się rodzicielstwa. Guru fitnessu Jules i gwiazdor tanecznego show Evan odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary’ego. Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex, który uczęszcza na spotkania „bracholi” – świeżo upieczonych ojców, którzy mówią, „jak to naprawdę jest”. Rosie i Marco mają z kolei problem z zupełnie innej beczki: co zrobić, kiedy dziecko pojawia się jeszcze przed pierwszą randką rodziców? Wszyscy oni będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie: Jak urodzić i nie zwariować…

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

14 września (piątek)
Godz. 18:00
Czas trwania - 110 min.
Cena: 10,- zł

Wiek: od 15 lat


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl