Galeria zdjęć
1.GALERIA 2017r.2.GALERIA 2016r.3.GALERIA 2015r.4.GALERIA 2014r.5.GALERIA 2013r.6.GALERIA 2012r.7.GALERIA 2011r.8.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE9.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA10.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU11.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi12.MUZYKA KLASYCZNA13.FOLKLOR I TRADYCJA14.WYSTAWY15.GALERIA GWIAZD16.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA17.KOCHAMY POLSKIE SERIALE18.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE19.KULISY SŁAWY20.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD21.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wiśniewce.

 

► Ferie w Lutowie -  "Kraina wyobraźni"

 

► "Zatańczmy razem walca z babcią i dziadkiem" - Lutowo

 

► „Zimowe Czary” - ferie w Wałdowie

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

Świetlica Wiejska w Wilkowie

,,KRAJOBRAZOWA WIOSKA KRAJEŃSKA”  


 


Europejskie Dni Dziedzictwa

„ Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”


   Podtrzymując tradycje i zwyczaje naszego regionu, dbając  o tożsamość, dnia 10 września 2017 r  w Świetlicy Wiejskiej w Wilkowie odbyły się zajęcia warsztatowe ze słomy pt: „ Moja tożsamość regionalna” – małe i wielkie rzeczy ze słomy”. Mieszkańcy Wilkowa tworzyli piękne, przeróżne rzeczy  ze słomy wspominając z humorem i uśmiechem dawne zwyczaje i obyczaje.


Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim


Piknik Rodzinny


Dnia 18.06.2017 r w Świetlicy Wiejskiej  w Wilkowie zorganizowano Piknik Rodzinny połączony z Dniem Dziecka. Dzieci brały udział w wielu konkursach. Przy słonecznej pogodzie odbyło się wspólne grilowanie . Organizatorzy pikniku Świetlica Wiejska , Rada Sołecka i Koło Gospodyń Wiejskich dziękuję wszystkim za przybycie a sponsorom za wsparcie .

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst -  Bożena Szablewska
Zdjęcia - Elżbieta Gackowska


Ogród dźwięków


   Dnia 9 września 2016 r mieszkańcy przybyli całymi rodzinami na wspólne śpiewanie  piosenek przy akompaniamencie akordeonu.

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim


Wilkowo na starej fotografii


   Dnia 15 września 2016 r mieszkańcy wsi spotkali się aby miło spędzić czas podczas oglądania starych fotografii . Mieszkańcy z uśmiechem na  twarzy opowiadali historię wystawionych zdjęć .


Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim


Dzień Kobiet w Wilkowie.


   Dnia 11 marca 2016 w Świetlicy Wiejskiej w Wilkowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet, by podziękować wszystkim Paniom za ich trud i poświęcenie oraz oddać im należny szacunek.
Przy wspólnej kawie i upominku mogliśmy spędzić ten miły dzień. W tym dniu również podziękowaliśmy Sołtysowi za wspaniałą kilkunastoletnią współpracę zokazji Dnia Sołtysa.


Tekst : Bożena Szablewska
Zdjęcia: Elżbieta Gackowska


Mikołajki w Wilkowie

6 grudnia w niedzielę, do Świetlicy Wiejskiej w Wilkowie zawitał św. Mikołaj przynosząc dla wszystkich miejscowych dzieci wspaniałe prezenty sponsorowane przez Radę Sołecką.


Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst/Fot. : Bożena Szablewska


Europejskie Dni Dziedzictwa 2015

W świetlicy w Wilkowie 19 września 2015 r. zebrali się mieszkańcy, by przypomnieć sobie zanikające prace domowe dawnej wsi – „Darcie pierza”. Opowieści z dawnej przeszłości i przyśpiewki umilały czas, wszystkim udzieliła się miła i wesoła atmosfera.Tekst: Bogusława Zgrzeba
Zdjęcia: Bożena Szablewska


Festyn rodzinny

W Wilkowie odbył się Wielki Festyn Rodzinny. Wokół świetlicy zgromadzili się okoliczni mieszkańcy, by wspólnie świętować i integrować się w zabawach.
Przygotowano wiele atrakcji, m.in. różnorodne konkursy dla dzieci i dorosłych.
Roześmiane buzie dzieci i radość w oczach ich rodziców to efekt wspólnej rodzinnej zabawy.

Fot. Świetlica Wiejska w Wilkowie


 13 lutego w świetlicy w Wilkowie zgromadzili się dziadkowie z babciami, by przy pięknej oprawie muzyczno-tanecznej spędzić miły, walentynkowy wieczór. Wszystkim dopisywały dobre humory, a wręczone serduszka przypominały o wiecznej miłości starszych i młodszych.


Tekst: Bożena Szablewska


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: ckissepolno@op.pl

 
Powered by: www.cdx.pl