Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

Archiwum imprez - Styczeń 2020r.

 

 


Kolejne kinowe seanse jeszcze w styczniu


    W tym miesiącu będziecie mieli Państwo okazje raz jeszcze skorzystać z oferty kina Zakrzywienie Czasoprzestrzeni! 29 stycznia w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wyświetlimy dla Was kolejne filmy. Tym razem proponujemy animowaną historię dwóch agentów, „Tajni i fajni”, polską komedię z Piotrem Adamczykiem, Anną Dereszowską oraz Weroniką Książkiewicz w rolach głównych, „Mayday” i trzecią część kultowych „Psów” Władysława Pasikowskiego. Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/ oraz www.biletyna.pl i www.ckissepolno.com.pl. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

 

 

"Tajni i fajni"

 

godz. 16:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie)
Bilety online!

 

Opis:
"Tajni i fajni" to animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie

 

 

 

"Mayday"

 

 

godz. 18:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie)
Bilety online!

 

Opis:
Janek, posiadający dwie żony, umiejętnie lawiruje pomiędzy nimi. Do czasu, gdy pojawią się kłopoty i powstanie zagrożenie, że cała sprawa się wyda.


 

 

 

 

 

 

 

"Psy 3. W imię zasad"

 

godz. 20:10
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie)

Bilety online!


Opis:
Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

 

 

 

 

 ZAPRASZAMY!
29.01.2020 r.
Bilety do kupienia na stronach:
 http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/, www.ckissepolno.com.pl, www.biletyna.pl
oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina


Koncert

 

W prezencie dla Babci i Dziadka!

    Szukasz prezentu z okazji Dnia Babci i Dziadka? Kup bilet na wyjątkowy koncert Jacka Silskiego w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim! To niepowtarzalna okazja, by sprawić radość swoim dziadkom!
Jacek Silski to wspaniały artysta o niespotykanej ciepłej i aksamitnej barwie głosu, zwany też "Śląskim Słowikiem".
Jego utwory są utrzymane głównie w konwencji muzyki tanecznej, latino, ballad romantycznych czy utworów musicalowych.
Zapraszamy !

 

 

19.01.2020 r.
godz. 16:00
bilety - 25 zł (do nabycia w sekretariacie CKiS w Sępólnie Krajeńskim, online na www.ckissepolno.com.pl i www.biletyna.pl

 

 


 


 Spotkanie

 

 

Legenda rocka w Sępólnie Krajeńskim!

 

    Gościem pierwszego tegorocznego spotkania w ramach Sępoleńskiej Akademii Sukcesu będzie Marek Piekarczyk. Legendarny polski wokalista rockowy, znany z zespołu TSA, obecnie z powodzeniem kontynuujący karierę solową, która dzieli z byciem jurorem programu The Voice of Poland. Charyzmatyczny romantyk z duszą rockmana, człowiek który kładł podwaliny pod polską muzykę hard rockową i heavy metalową. Autor tekstów, okazjonalnie aktor, postać o wielu talentach. Jakich? Będziecie się mieli Państwo okazję przekonać o tym już 20 stycznia o godzinie 11:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Zapraszamy!

20.01.2020 r.
godz. 11:00
sala widowiskowa
Centrum Kultury i Sztuki
w Sępólnie Krajeńskim

 

 


Koncert

 

 

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – gramy, bo lubimy!

 

    Siemacie ludzie! Nabieramy wiatru w żagle razem z najgłośniejszą orkiestrą na świecie i kwestujemy wspólnie po raz 28. Tym razem zbierać będziemy środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będziemy się w tym roku skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia. Cel Finału obejmuje także zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej. W ich przypadku planowane są zakupy inkubatorów, monitorów, respiratorów, a także strzykawek automatycznych i objętościowych. Ponadto, zarówno dla sal operacyjnych jak i oddziałów pooperacyjnych, niezbędne będą zakupy ultrasonografów i echokardiografów. Wspomagając tę szczytną ideę  przygotowaliśmy program, na który składają się wielopokoleniowe występy i prezentacje lokalnych artystów. Startujemy punktualnie o godzinie 17:00 na sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Oto podgląd na program 28. finału WOŚP:

Dzieci z gminnego przedszkola nr 2 „Bajka”
Podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej
Młodzieżowe oraz Dziecięce Studio Piosenki CKiS
Młodzieżowa Orkiestra Dęta CKiS
Młodzież z Wiejskiego Ośrodka Kultury w Wałdowie
Taneczny zespół „Modraki” z WOK Lutowo
Zespół Lutowianie
Pomiar ciśnienia, tętna i cukru oraz stoiska NZOZ „Doktór” i Szpitala Powiatowego NZOZ w Więcborku
Spektakl teatralny „Opowieść Wigilijna” w wykonaniu grupy teatralnej „Czas Wyobraźni”
Nasi wolontariusze będą także obecni podczas meczów Sępoleńskiej Ligii Futsalu w Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Chojnicka 19)
Licytacje gadżetów WOŚP

BĄDŻCIE Z NAMI!
12.01.2020 r.
godz. 17:00
sala widowiskowa
Centrum Kultury i Sztuki
w Sępólnie Krajeńskim


Kino

Kino seanse już na nowy rok!


    Powoli dobiega końca rok 2019, a my już teraz zapraszamy Was wraz z Zakrzywieniem Czasoprzestrzeni do kina na rok 2020! 8 stycznia 2020 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wyświetlimy dla Was 3 filmowe nowości. Tym razem będą to animowane przygody psa Urwisa, głośno zapowiadana czarna-komedia „Pan T.| z powracającym PawłemWilczakiem w roli głównej oraz komediowe „Futro z misia”. Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/ oraz www.biletyna.pl i www.ckissepolno.com.pl. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

"Urwis"

godz. 15:30
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie)

 

Kup bilety online!

 


Opis:
Porywająca animowana komedia producentów „SHREKA”! Pełna przygód i wyszczekanego humoru opowieść o psie z wyższych sfer, który musi nauczyć się żyć wśród zwykłych ulicznych Burków i Azorów.
 

 

 

 

 

 

 

 

"Pan T."

 

godz. 17:15
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie)

 

Kup bilety online!


Opis:
Powstająca z powojennych ruin Warszawa roku 1953 to miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Wszechobecna niepewność, donosy i kontrola oswajane są wódką i dobrym towarzystwem, w podziemiach kościoła daje się słyszeć jazz, a przypadkowe spotkanie w toalecie z I sekretarzem Bolesławem Bierutem może zakończyć się niespodziewaną nietrzeźwością. To wszystko zna z własnego doświadczenia niejaki Pan T. – uznany pisarz, który mieszka w hotelu dla literatów. Mężczyzna utrzymuje się z korepetycji dawanych pięknej maturzystce, z którą łączy go płomienny romans. Pewnego dnia do sąsiedniego mieszkania wprowadza się chłopak z prowincji, który marzy o karierze dziennikarza. Pan T. staje się dla niego mistrzem i nauczycielem.
 

 

 

"Futro z Misia"

 

godz. 19:15
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie)

 

Kup bilety online!

 


Opis:
Boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy (Olaf Lubaszenko), jest wściekły.  Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po cholerę gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik (Cezary Pazura) i Żubr (Artur Dziurman) z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”
 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY!
08.01.2020 r.
Bilety do kupienia na stronach:
 http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/, www.ckissepolno.com.pl, www.biletyna.pl
oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina


 Wydarzenie

 

 

Trzej Królowie przejdą przez Sępólno

    Tradycyjnie, 6 stycznia ulicami wielu miast w całej Polsce przejdą Orszaki Trzech Króli. Od kilku lat również mieszkańcy Sępólna Krajeńskiego uczestniczą w tym barwnym widowisku. Tradycja ta zawitała do Polski z Hiszpanii i Meksyku, jednak to w naszym kraju zyskały one miano największych i najbardziej popularnych. Zapraszamy Państwa do towarzyszenia Trzem Monarchom w drodze do nowonarodzonego Dzieciątka Jezus. Zbiórka o godzinie 11:00 a targowisku „Mój Rynek”, skąd orszak wyruszy w stronę kościoła parafialnego. Dołącz do nas!

06.01.2020 r.
zbiórka godzina 11:00
targowisko miejskie „Mój Rynek”
Sępólno Krajeńskie


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl