Galeria zdjęć
1.GALERIA 2019r.2.GALERIA 2018r.3.GALERIA 2017r.4.GALERIA 2016r.5.GALERIA 2015r.6.GALERIA 2014r.7.GALERIA 2013r.8.GALERIA 2012r.9.GALERIA 2011r.10.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE11.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA12.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU13.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi14.MUZYKA KLASYCZNA15.FOLKLOR I TRADYCJA16.WYSTAWY17.GALERIA GWIAZD18.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA19.KOCHAMY POLSKIE SERIALE20.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE21.KULISY SŁAWY22.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD23.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► „Kreatywne inspiracje“ w Lutowie!

 

► Mikołaj  w Wiśniewie

 

► Jest taki dzień... - Świetlica OSP Sępólno

 

► Spotkanie Wigilijne w Teklanowie

 

► Lutowo „czaruje” na święta

 

► Wałdowo gotowe  na święta

 

► Mikołajki w Wilkowie

 

► ,,BO MIKOŁAJ JEDZIE TU JUŻ" - Wiśniewka

 

► Bal Sylwestrowy w Lutowie

 

► TKCH w Lutówku

 

► Religijno-patriotyczny wieczór w Wałdowie

 

► "Las i jego mieszkańcy" w ARTiKu we Włościborzu

 

► Dzień Makaronu w ARTIK'u we Włościborzu

 

► Dzień jeża w ARTiKu w Lutowie

 

► TKCH w Wałdowie

 

► Zręczne rączki w ARTiK'u w Lutowie

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 Archiwum imprez - Styczeń 2019r.

 

 

 


Ferie zimowe

 

 

„Magiczne ferie z czarodziejem”

 

    Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat do uczestnictwa w prawdziwie magicznych feriach w Centrum Kultury i Sztuki! Naszym gościem będzie profesjonalny iluzjonista, Łukasz Podymski. Magiczne sztuczki, karciane manipulacje i triki, które wprawią w zdumienie Waszych kolegów i koleżanki, to wszystko będziecie mogli podziwiać podczas spotkań z Panem Łukaszem. Kto wie, może wśród Was znajdą się adepci sztuki iluzjonistycznej? W programie między innymi takie efekty jak:
manipulacje kartami do gry
przekładanie ręki przez lustro
unoszenie i lewitacja stolika
iluzja uciętej, znikającej ręki
pojawianie i znikanie przedmiotów w dłoniach
kolorowanie obrazów na odległość
wyczarowanie walizki pieniędzy
ucieczka z kajdan zamykanych przez widzów

    Już dziś zachęcamy Państwa do dokonania zgłoszenia. Informujemy, że liczba dzieci biorących udział w projekcie jest ograniczona. Deklaracje udziału dziecka przyjmujemy codziennie w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki w godz. 7:00-15:00 do dnia 10.01.2019 r. Całkowity koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 50 zł. Ponadto informujemy, że na zakończenie ferii, 18.01.2019 r. o godzinie 11:00 odbędzie się otwarty pokaz naszego gościa, na który zapraszamy wszystkie dzieci, bilet wstępu wynosi 5 zł. Zapraszamy!

Centrum Kultury i Sztuki
w Sępólnie Krajeńskim
zaprasza na:
„Magiczne ferie z czarodziejem”
14-18.01.2019 r.

w godz. 9:00 - 13:00


Pokaz

 

 

Magiczny występ Czarodzieja

 

    Zapraszamy wszystkie dzieci na występ iluzjonisty, Pana Łukasza Podymskiego. Magiczne sztuczki, karciane manipulacje i triki, które wprawią Was w zdumienie Waszych. Najwięksi śmiałkowie będą mogli sami spróbować swoich sił jako Czarodzieje. W programie między innymi takie efekty jak:
- manipulacje kartami do gry
- przekładanie ręki przez lustro
- unoszenie i lewitacja stolika
- iluzja uciętej, znikającej ręki
- pojawianie i znikanie przedmiotów w dłoniach
- kolorowanie obrazów na odległość
- wyczarowanie walizki pieniędzy
- ucieczka z kajdan zamykanych przez widzów

ZAPRASZAMY!
18.01.2019 r.
godz. 11:00
bilet wstępu: 5 zł (dostępne w sekretariacie CKiS w Sępólnie Krajeńskim od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00, na stronie www.ckissepolno.com.pl lub na www.biletyna.pl)


Koncert

 

 

XXVII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

 

    Sie macie ludzie! Najgłośniejsza Orkiestra świata już wkrótce zagra ponownie, a my zagramy razem z nią. Tym razem kwestujemy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.  
    W Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim jak zwykle tego dnia czeka na Was mnóstwo artystycznych atrakcji. Startujemy o godzinie 15:00, w programie między innymi występy dzieci i młodzieży z Wiejskich Ośrodków Kultury w Lutowie i Wałdowie, koncerty kolęd i pastorałek, przedstawienia, występ scholi Magnificat, Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Chóru „Cecylia” i wiele innych atrakcji. Natomiast o godzinie 19:00 zapraszamy wszystkich miłośników blues-rockowej muzyki na koncert gwiazdy wieczoru – pochodzącej z Argentyny, Vanesy Harbek, która wystąpi dla Was wraz z zespołem Łukasza Gorczycy. Vanesa to niezwykle utalentowana gitarzystka, wokalistka, trębaczka i showmanka. Jej ognista muzyka, z pogranicza bluesa, jazzu, rocka i soulu czerpiąca z tradycji południowoamerykańskiej i karaibskiej budzi zachwyt w większości krajów Europy, Ameryki Północnej i Południowej. Nie może Was zabraknąć!


ZAPRASZAMY!
13.01.2019 r.
Centrum Kultury i Sztuki
w Sępólnie Krajeńskim
START: godzina 15:00


Koncert

 

 

Bajkowy koncert noworoczny dla dzieci

 

    Specjalna oferta dla dzieci! Wy też możecie mieć swój koncert noworoczny! Centrum Kultury i Sztuki przedstawia Wam „Bajkowy koncert” w wykonaniu Magdaleny Wasylik. Magdalena Wasylik to ikona polskiego, młodego dubbingu. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku jazz i muzyka estradowa. Swoją przygodę z muzykaą i teatrem zaczeęła już jako dziecko, kiedy występowała w teatrze muzycznym ROMA w Warszawie. Może pochwalić się bogatą biografią i wieloma znakomitymi rolami - zarówno w dubbingu jak i piosence.
    W Polsce jako aktorka dubbingowa znana przede wszystkim z takich produkcji jak: Kraina Lodu, Trolle, Oz: Wielki i poteżny , Transformers: Wiek zagłady, Osobliwy dom Pani Peregrine, Zaczarowana oraz Minionki rozrabiają.  Jej głos pojawia się w większości „wieczorynek” oraz w takich kreskówkach jak: Świnka Peppa, Atomówki, Tom i Jerry, Scooby-Doo!, Dora poznaje Świat, a także w znanych serialach młodzieżowych jak Violetta, Austin i Ally oraz wielu innych. W swojej karierze Magdalena brała również udział w wielu programach telewizyjnych takich jak:  „Must be The Music” czy  „The Voice of Poland” (II edycja).
    Wieloletnie doświadczenie artystki w pracy przy produkcjach dla dzieci uczyniło ją jednym z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych głosów w branży. Imponujące osiągnięcia w dubbingu, piosence dziecięcej, a także sam fakt, że Magdalena jest niesamowicie ciepłą i lubianą osobą spowodowały, że nikt inny nie ma tak ugruntowanej i stabilnej pozycji w środowisku dubbingowym.


ZAPRASZAMY!
04.01.2019 r.
godz. 18:00
bilety w cenie 20 zł
do nabycia na stronie: www.ckissepolno.com.pl, www.biletyna.pl
lub  w sekretariacie CKiS

  


 Koncert

 

 

Orszak Trzech Króli w Sępólnie Krajeńskim

 

    Orszak Trzech Króli zaliczany do największych Jasełek na świecie ponownie przejdzie ulicami miasta. Sępólno Krajeńskie raz jeszcze dołączy do grona miast, które 6 stycznia, w święto Trzech Króli, uczestniczą w tym barwnym, widowiskowym korowodzie. Tradycja ta przybyła do Polski z Hiszpanii i Meksyku, jednak to polskie orszaki zyskały miano największych i najpopularniejszych. Co roku ulicami miast na całym świecie maszerują Trzej Królowie, niosący cenne dary dla nowonarodzonego Dzieciątka Jezus.  Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja oraz Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do uczestnictwa w tym widowiskowym przemarszu – 06.01.2019 r., zbiórka o godzinie 11:00 na targowisku miejskim „Mój Rynek”.


Serdecznie zapraszamy!
06.01.2019 r.
godz. 11:00 - zbiórka uczestników na
targowisku miejskim „Mój Rynek”


 Koncert

 

 

Gala Noworoczna 2019 w Sępólnie Krajeńskim

 

    Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim ma przyjemność zaprosić Państwa na Galę Noworoczną World Hit's, podczas której czterech wybitnych śpiewaków operowych wykona w asyście Orkiestry Symfonicznej największe światowe przeboje, arie operowe, musicalowe oraz najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocelli, Canadian Tenors i grupy Il Divo. Kwartet tworzą profesjonalni śpiewacy, którzy są laureatami międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych:
Vasyl Ponayda, tenor: solista Lwowskiej Państwowej Filharmonii
Roman Trokhymuk, tenor: solista Lwowskiego Narodowego Teatru Opery i Baletu     S. Kruszelnickiej
Taras Hlova, tenor: Lwowska Narodowa Akademia Muzycznej im M. Łysenki
Roman Antonyuk, baryton: solista Chóru Revutskogo w Kijowie, wykładowca na Lwowskiej     Narodowej Akademii Muzycznej im M. Łysenki
Razem tworzą oni TENOR'S BEL'CANTO - jedną z najlepszych grup tenorowych na świecie. Repertuar powstał na kanwie najpiękniejszych arii i piosenek zarówno opery jak i popkultury. Opracowania na 4 męskie głosy sprawiają, że każdy ich koncert jest wyjątkowym wydarzeniem muzycznym o randze międzynarodowej.

Serdecznie zapraszamy!
01.01.2019 r.
godz. 18:00
sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
Cena biletu - brak biletów!

 


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl