Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

Archiwum imprez - Styczeń 2017r.

 

 


Koncert

 

Koncert - Eddie Martin

 

   Eddie Martin! Brytyjski muzyk, kompozytor i autor tekstów określany wśród tamtejszych muzyków „Ambasadorem Brytyjskiego Bluesa”, Wielokrotnie nominowany i uhonorowany nagrodami w kategorii najlepszy gitarzysta, zespół bluesowy, artysta akustyczny Brytyjskich Nagród Bluesowych. Na trasie w Polsce Eddie Martin wystąpi z zespołem Łukasza Gorczycy. Zapraszamy, 26.01.2017 r., godzina 18:00, Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, WSTĘP WOLNY!

 


 

Sala Widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

26 stycznia 2017r.

godz. 18:00

WSTĘP WOLNY!


 Kino

 

„Balerina” - godz. 10:00 (seans dla szkół) oraz 16:00

 

11-letnia Felicja od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki.

 

 

„Sztuka Kochania” - godz. 17:45 oraz 20:00 (film od 15 roku życia)

- kolejny z filmów, który trafia do nas w dniu ogólnopolskiej premiery. To opowieść o kobiecie, która szeroko otworzyła drzwi polskich sypialni. Na przekór konserwatywnym stereotypom, wszechobecnej ignorancji i dygnitarzom z urzędu cenzury PRL, Wisłocka zmieniła życie seksualne całego kraju. Wszystko za pomocą jednej książki.

 

Bilety w cenie 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 14 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 20 osób). Zapraszamy!

 


Koncert

 

Koncert Andrzeja Rybińskiego

 

    Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim serdecznie zaprasza na koncert Andrzeja Rybińskiego. Muzyk i kompozytor znany chociażby z takich przebojów jak "Czas relaksu" czy "Nie liczę godzin i lat" wystąpi u nas na specjalnym koncercie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Charakterystyczny głos i równie charakterystyczne brzmienie gitary, a przede wszystkim dobrze znane utwory. Serdecznie zapraszamy – 21 stycznia, godzina 17:00, sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Bilety w cenie 20 zł. do nabycia w sekretariacie CKiS (52 388 01 60)

 

Sala Widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

21 stycznia 2017r.

godz. 17:00

cena biletu: 20 zł


Kino

Serdecznie zapraszamy - 13 stycznia, Centrum Kultury i Sztuki, kolejna "kinowa uczta". Bilety w cenach – 18 zł. normalny, 16 zł. ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 14 zł. grupowy (grupy zorganizowane, minimum 20 osób) do nabycia w przed seansem.

 

 

"Sing"

 

– Nieśmiała Słonica, młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca, stają w szranki w konkursie na najpiękniejszy głos świata. Jest  to ostatnia szansa na uratowanie popadające w coraz większe tarapaty teatru uwielbianego przez zwierzęta.


godz. 15:50
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Powidoki"

 

- Ostatni film Andrzeja Wajdy. Polski kandydat do nagrody Oscara. Bohaterem filmu jest Władysław Strzemiński, artysta , który nie poddał się socrealizmowi i doświadczył dramatycznych skutków swoich wyborów artystycznych. To film o tym jak socjalistyczna władza zniszczyła charyzmatycznego, niepokornego człowieka.


godz. 18:00
 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Po prostu przyjaźn"

– Wielowątkowa komedia o grupie przyjaciół, którzy są ze sobą na dobre i na złe. Plejada polskich gwiazd – Sonia Bohosiewicz, Marcin Perchuć, Agnieszka Więdłocha, Bartłomiej Topa czy Maciej Zakościelny, stają przed trudnymi wyborami. Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii "Po prostu przyjaźń" oznacza tarapaty.

 godz. 20:00
 

 

 

 

 

 

 

 


Wydarzenie

 

 

Orszak Trzech Króli

    Po raz kolejny ulicami miasta przejdzie Orszak Trzech Króli. Mędrcy Świata przebyli daleką drogę by złożyć hołd narodzonemu Dzieciątku. Dla upamiętnienia tego wydarzenia od trzech lat w naszym mieście organizujemy uroczysty orszak, wszystkich którzy byli z nami w latach poprzednich, a także tych, którym do tej pory się nie udało, serdecznie zapraszamy w piątek, 6 stycznia na Targowisko Miejskie „Mój Rynek” skąd wyruszy orszak prowadzony przez Kacpra, Melchiora i Baltazara. Zbiórka o godzinie 11:05, wymarsz 11:15.
 


WIELKA GALA NOWOROCZNA

 

 

CENTRUM KULTURY I SZTUKI W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM
WIELKA GALA NOWOROCZNA
„Pod gwiazdami Wiednia i Budapesztu”

 

 

Ihor Lomaha - wybitny ukraiński skrzypek - wirtuoz
Maryjan Lomaha - skrzypek - wirtuoz
Oleg Lanovy - tenor - solista Opery Lwowskiej
Ivanna Komarevicz - solistka Opery Lwowskiej

07.01.2017 r.
godzina 16:00 i 20:00
cena biletu -  50 zł
Sala Widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie

 

 


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl