Galeria zdjęć
1.GALERIA 2018r.2.GALERIA 2017r.3.GALERIA 2016r.4.GALERIA 2015r.5.GALERIA 2014r.6.GALERIA 2013r.7.GALERIA 2012r.8.GALERIA 2011r.9.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE10.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA11.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU12.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi13.MUZYKA KLASYCZNA14.FOLKLOR I TRADYCJA15.WYSTAWY16.GALERIA GWIAZD17.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA18.KOCHAMY POLSKIE SERIALE19.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE20.KULISY SŁAWY21.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD22.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► Wakacje w Wałdowie

 

► Babskie Lato w Kawlach

 

► Babskie Lato w Wiśniewie

 

► Wałdowo - Kuchnia na obcasach

 

► Wakacje w Lutowie

 

► Wakacje w Wałdowie

 

► Dzień Dziecka w Kawlach

 

► Dzień Dziecka w Wiśniewce

 

► Dzień Mamy w ARTIK'u we Włościborzu

 

► Dzień Dziecka w Komierowie

 

► Wizyta Pana Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► Pachnący bzem maj-ARTiK w Lutowie

 

► Wałdowo dla Biało-Czerwonej

 

► Eksperymenty i doświadczenia w ARTiKu we Włościborzu

 

► Wiosenna łąka - ARTiK we Włościborzu

 

► "Zielono mi" - czyli środa z kolorem zielonym w ARTiKu we Włościborzu

 

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 

Studio Tańca „STYL” 

 


 

fot. K. GładychTANECZNE PODIUM


          31 marca w Śliwicach o taneczne podium postanowiły zawalczyć Martyna Skuza, Julia Smuniewska, Agata Zabrocka oraz Marika Mordel, – tancerki od lat związane ze Studiem Tańca STYL Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.
    Konfrontacje 170 tancerzy dotyczyły zarówno formacji, solistów jak i duetów w kategoriach:
taniec towarzyski, współczesny, jazz, hip-hop, breack dance, house oraz inne formy.
Tegoroczne prezentacje będące drugą edycją konkursu oceniane były przez Agnieszkę Doberską - tancerkę, trenera, absolwentkę studiów choreograficznych na Anton Bruckner Privatuniversität
w Linzu (Austria), Dominikę Kołodziej- utytułowaną tancerkę, choreografa jak i Andrzeja Urbańskiego- Dyrektora Ośrodka Kultury w Śliwicach.
Spośród trzech  choreografii konkursowych Zespołu Tańca Współczesnego PLUS, jedna w wykonaniu Martyny Skuzy została nagrodzona najwyższym trofeum- statuetką zwycięzcy w kategorii soliści powyżej 15 lat.
Martyna od lat związana ze Studiem Tańca STYL CKiS, poruszająca się w technice jazzowej zaprezentowała układ lirycal jazz do muzyki Jams'a Vincenta McMorrow- Wicked Game.
Pomimo wielu doświadczeń scenicznych konfrontacje w Śliwicach były dla Niej konkursowym debiutem, a uwieńczone sukcesem niewątpliwie dowodzą, że poza talentem i siłą charakteru Martyna poświęca swojej pasji nie tylko czas ale także ogromne zaangażowanie.
Dumni z Martyny serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!!


Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim
Tekst: Ewusia :)

Więcej zdjęć  na  


TANGO MILONGA
Klub tańca dla seniorów.
Ruch to zdrowie, a taniec wyzwala radość i ma dobroczynny wpływ na samopoczucie. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby każdy mógł w nich uczestniczyć bez względy na umiejętności lub doświadczenie. Dzięki spotkaniom zamierzamy udowodnić, że ruch nie jest wyłącznie domeną młodych, a taniec w każdym wieku może być sposobem na życie.
Kontakt: 513 429 170

BRYKAJĄCE BRZDĄCE
Jak bawić się tańcem i czerpać z niego radość.
Zajęcia taneczne polegające na rozwijaniu ogólnej sprawności fizycznej a przede wszystkim na dobrej zabawie. Oferta dla dzieci od 4 lat wnosząca wiele przyjemności oraz spełniająca dużą rolę wychowawczą.
W zależności od sprawności ruchowej, dzieci poznają w odpowiednim stopniu zaawansowania następujące elementy: ćwiczenia rytmiki tanecznej, tematyczną improwizację taneczną, ćwiczenia korygujące postawę, ćwiczenia rozwijające koordynację wzrokowo-ruchową, zabawy taneczno-umuzykalniające, mini etiudy taneczne.
Kontakt: 513 429 170


TANIEC NA SZCZĘŚCIE
Oferta taneczna dla pań.
Podczas zajęć nauczysz się łączyć kuszące ruchy bioder z subtelnymi gestami rąk. Dzięki nim poznasz swoje ciało i poczujesz się w 100 % kobietą. Taniec w tej odsłonie pozytywnie wpływa na kręgosłup, giętkość ruchów, sylwetkę, pozbycie się napięć. Napawa optymizmem, gwarantując doskonałe samopoczucie.
Kontakt: 513 429 170


WIĘCEJ NIŻ TANIEC
Taniec to emocje, szczególny rodzaj ucieczki, pasja.
 Oferta adresowana do młodzieży szkolnej, dotycząca techniki tańca współczesnego, modern oraz jazz, bezustannie poszerzająca obszar poszukiwań w zakresie tańca, odwołująca się także do innych pokrewnych dziedzin sztuki. W ramach zajęć zapewniamy udział w przedsięwzięciach artystycznych organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki oraz konfrontacjach tanecznych także na szczeblu ogólnopolskim.
Kontakt: 513 429 170


CHEERLEADERS TEAM
Taniec z pomponami.
Oferta adresowana do dziewczynek powyżej dziesiątego roku życia. Celem zajęć jest nauka układów tanecznych zawierająca elementy gimnastyki oraz tańca nowoczesnego.
Udział w zajęciach stwarza możliwość występowania podczas pokazów estradowych. Głównym celem działalności tej grupy jest propagowanie tańca z pomponami.
Kontakt: 513 429 170


STRETCHING
Zapraszamy chętne osoby w wieku od sześciu do dwudziestu lat na zajęcia rozciągające.
Trening stretchingowy to połączenie ćwiczeń rozciągających, rozluźniających oraz pilatesowych. Pomaga pozbyć się uczucia sztywności oraz uelastycznia mięśnie. Jest to forma ćwiczeń dla każdej osoby, która chce poprawić swój codzienny komfort.
Kontakt: 793 297 181

 

 

fot. J. Wojtania

 

 

 

 

 

  „Skrzydlaty koncert – rzecz o przemijaniu” - taniec otwierający spektakl

 

 

 

„Skrzydlaty koncert – rzecz o przemijaniu” - Katarzyna Myślińska

 

 

 

KONTAKT:
Instruktor Studia Tańca "STYL"
Ewa Quiring - Korczak
tel. 52 3880160
e@mail: ckis.ewa@go2.pl

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl