Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 Archiwum imprez - Sierpień 2019r.

 

 

 


Koncert

 

 

Koncertowe zakończenie wakacji

    By wakacje zakończyć hucznie i z przytupem, zapraszamy Was na koncertowy wieczór z rockową muzyką w podwójnym, lokalnym wydaniu. Zagrają: świeżo reaktywowany Electric Noise, mieszanka hałaśliwego stoner-noise rocka z elementami rocka psychodelicznego, usłyszymy dobrze znane covery i wspominki z wydanego trzy lata temu autorskiego demo oraz Alien Eye Contact, nieprzewidywalna muzycznie grupa starych znajomych, która tworzy muzykę z pogranicza rocka i elektroniki. Będzie się działo, będzie zabawa.


30.08.2019
Start: godzina 20:00
muszla koncertowa w Sępólnie Krajeńskim
Zapraszamy!

 

 

 


DNI SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO 2019 r.


3 sierpnia 2019 r. (sobota)

godz. 15.00  XV Jarmark św. Wawrzyńca (Balkan Express, Kapela Tyrolska, Andrzej Kubacki)
(Targowisko Miejskie ,,Mój Rynek”)
godz. 21.00 Bitwa DJ-ów (plaża miejska)

4 sierpnia 2019 r. (niedziela)

godz. 14.00 Rodzinne pływanie z TKKF
(Bezpłatne wypożyczanie  sprzętu wodnego (rowery, kajaki, łodzie), gry i zabawy w kajakarni)


5 sierpnia 2019 r. (poniedziałek) 

  godz.16.30  Wernisaż autorskiej wystawy fotograficznej Andrzeja Ossowskiego ,,Moje miasto nocą”
(Czytelnia Biblioteki Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza)


6 sierpnia 2019 r. (wtorek)

godz. 10.00 Śniadanie na trawie (Sępoleńska Strefa Relaksu – przed Centrum Kultury i Sztuki)


7 sierpnia  2019 r. (środa)  

  godz. 18.00 Wielki Test z Historii Sępólna Krajeńskiego, III edycja pod nazwą ,,Franciszek i Emanuel Grudzińscy i ich epoka” (sala konferencyjna Centrum Aktywności Społecznej)


8 sierpnia 2019 r. (czwartek)

godz. 17.00 Bajkowy czwartek i plenerowy spektakl dla dzieci ,,O trzech zaklętych królewnach czyli opowieści rozbójników” w wykonaniu aktorów Państwowego Teatru Lalek ,,Tęcza” (sępoleńskie molo)


9 sierpnia 2019 r. (piątek)

godz. 11.00 Wernisaż ogólnopolskiej wystawy ,,Utracone. Świat małych ojczyzn na fotografiach ze zbiorów archiwów społecznych” KARTY (sala wystawowa Wozownia ul. Jeziorna)
godz. 13.00 ,,Kultura smacznego” (sępoleńskie ulice)
godz. 17.00 ,,W pewien piękny letni wieczór” – najpiękniejsze melodie musicalowe, duety operetkowe i dużo humoru (sępoleńskie molo)


10 sierpnia 2019 r. (sobota)

godz. 6.00 Spinningowe zawody teamów wędkarskich na jeziorze sępoleńskim (Stanica Wędkarska KW nr 121 Sępólno Krajeńskie)
godz. 9.00 Msza św. w intencji Mieszkańców (Kościół Parafialny pod wezwaniem św. Bartłomieja)
godz. 10.00 VI Turniej w siatkówkę plażową mężczyzn o puchar Starosty Sępoleńskiego (boiska Centrum Sportu i Rekreacji)
godz. 10.30 Uroczysta Sesja Rady Miejskiej – wręczenie nagrody św. Wawrzyńca (Sala Sesyjna im. L. Prądzyńskiego)
godz. 19.30 Hity 30 lat wolność z Radiem Weekend (stadion miejski)
godz. 21.00 Koncert zespołu Golec uOrkiestra (stadion miejski)


11 sierpnia 2019 r. (niedziela)

godz. 11.00  Strzelanie o Puchar Krajny (strzelnica Kurkowego Bractwa Strzeleckiego)


Koncert

 

 

Opery, operetki, musicale – wieczór z muzyką w Sępólnie krajeńskim

 

    Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór z muzyką. Najpiękniejsze melodie musicalowe i duety operetkowe wsparte dawką dobrego humoru, to oferta, której nie możecie Państwo przegapić. W programie „W pewien piękny, letni wieczór”, wystąpią dla Państwa: Anna Malus-Wróblewska (mezzosopran), Krzysztof Filasiński (baryton) oraz Sergij Morozow (piano). To doskonałe wprowadzenie w koncertową atmosferę Dni Sępólna Krajeńskiego. Gwarantujemy wrażenia estetyczne na najwyższym poziomie.

ZAPRASZAMY!
09.08.2019 r.
godz. 17:00
molo spacerowe
w Sępólnie Krajeńskim


Koncert

 

 

Golec uOrkiestra na Dniach Sępólna 2019

 

    Gwiazdą tegorocznych Dni Sępólna Krajeńskiego będzie zespół Golec uOrkiestra. Formacja prowadzona przez Braci Golec wystąpi 10 sierpnia na stadionie miejskim w Sępólnie Krajeńskim. Zespół cieszy się ogromna popularnością, koncertuje i nagrywa już od 21 lat. Na koncercie w Sępólnie Krajeńskim na pewno nie zabraknie największych hitów Golec uOrkiestra, takich jak: „Ściernisko”, „Lornetka” czy „Crazy is my life”. Najnowszy hit zespołu, „Górą Ty” nagrany we współpracy z Gromee i Bedoesem ma już ponad 8 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. To tylko kolejny dowód na niesłabnącą popularność muzyki Golec uOrkiestra. Przed główną gwiazdą zapraszamy Państwa do wysłuchania „Hity 30 lat Wolności” z Radiem Weekend. Będzie się działo!

ZAPRASZAMY!
10.08.2019 r.
godz. 21:00 (start koncertu)
godz. 19:30 (Hity 30 lat Wolności z Radiem Weekend)
stadion miejski
w Sępólnie Krajeńskim

Wstęp wolny!

Strefa parkingowa

Urząd Miejski w Sępólnie Krajeńskim informuje, że w dniu 10 sierpnia 2019 roku z okazji imprezy odbywającej się na stadionie miejskim w ramach „Dni Sępólna” zostaje wyznaczona strefa parkingowa.

- ul. Sportowa (po prawej stronie od ul. Chojnickiej),
- ul. Kolejowa (po prawej stronie od ul. Sportowej),
- ul. Baczyńskiego (po prawej stronie od ul. Sportowej na odcinku do końca parkingu przy „Shape Club”, oraz parkingi przy cmentarzu parafialnym),
- ul. Szkolna (po prawej stronie od ul. Baczyńskiego, parking przy boisku „Orlik” w ZS nr 3),
- parkingi przy OPS oraz Urzędzie Miejskim,
- Plac manewrowy przy strzelnicy KBS,


Wydarzenie

 

XV Jarmark św. Wawrzyńca

    Dni Sępólna Krajeńskiego już na horyzoncie, pora więc zaprosić Państwa na coroczny Jarmark św. Wawrzyńca, który odbędzie się 03.08.2019 r. o godzinie 15:00 na targowisku miejskim „Mój Rynek”. Jarmark św. Wawrzyńca to przede wszystkim wystawy rękodzielnictwa, twórców i artystów ludowych, ale także sceniczne występy i koncerty. W tym roku przygrywać będą: Kapela Tyrolska, Andrzej Kubacki oraz Bałkan Express. To już XV edycja wydarzenia, nie może Was zabraknąć!

ZAPRASZAMY!
03.08.2019 r.
godz. 15:00
targowisko miejskie
„Mój Rynek”

 

 

 

 

 

 

 

 


INFORMACJA DLA KIEROWCÓW

 

 

    W związku z odbywającym się jutro, tj. 03.08.2019 r. w godzinach 15:00-19:00, XV Jarmarkiem św. Wawrzyńca, uprzejmie prosimy o nieparkowanie pojazdów na parkingu przy targowisku miejskim „Mój Rynek”, plac ten będzie zagospodarowany dla wystawców. Przepraszamy za niedogodność.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Wydarzenie

 

 

Śniadanie na trawie z Inspektorem Ogórkiem

 

    Już teraz zapraszamy na „Śniadanie na trawie z Inspektorem Ogórkiem”, najlepszym detektywem, który razem ze swoimi pomocnymi Fruktakami, Jagodą i Truskawką szukają odpowiedzi na pytanie „jak zdrowo i mądrze dobierać to, co jemy?”. Spotkanie z Inspektorem Ogórkiem to gwarancja pysznej zabawy. Stali bywalcy naszych „Śniadań na trawie” doskonale  wiedzą, że to nie tylko smaczne jedzenie, ale i mnóstwo aktywności – gier, zabawa, piosenek i tańców. Tego wszystkie nie zabraknie i tym razem. Przyjdźcie by wspomóc Inspektora Ogórka w detektywistycznym dochodzeniu!

ZAPRASZAMY!
06.08.2019 r.
Sępoleńska Strefa Relaksu
(plac przy CKiS)
godz. 10:00


Jarmark św. Wawrzyńca – zgłoszenia wystawców

 

Jarmark św. Wawrzyńca – zgłoszenia wystawców

   Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim przyjmuje zgłoszenia wystawców na Jarmark św. Wawrzyńca, który odbędzie się 03.08.2019 r. na targowisku miejskim „Mój Rynek”. Serdecznie zachęcamy twórców ludowych, rzemieślników artystycznych, kupców,  warsztaty terapii zajęciowej i innych posiadający w swojej ofercie wyroby związane z kulturą ludową i rękodziełem, a także przedstawicieli oraz restauratorów z powiatu sępoleńskiego mających w ofercie potrawy bądź napoje regionalne, wytwórców przedmiotów sztuki i dawnych wyrobów użytkowych lub innych podmiotów do nadsyłania swoich zgłoszeń. Karta zgłoszenia wystawcy oraz regulamin Jarmarku św. Wawrzyńca dostępne są na stronie internetowej www.ckissepolno.com.pl, termin nadsyłania zgłoszeń mija 24.07.2019 roku. Wypełnione karty zgłoszeń należy dostarczyć na adres Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, ul. Tadeusza Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, na adres e-mail – k_falkowska@ckissepolno.com.pl bądź osobiście w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00). Preferowany asortyment – RĘKODZIEŁO. Jednocześnie informujemy, że jeśli liczba zgłoszeń przekroczy liczbę przewidzianych miejsc, którymi dysponuje Organizator o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń, oryginalność rękodzielnictwa lub  jego niepowtarzalność. Pozostałe niezbędne informacje znajdziecie Państwo w szczegółowym regulaminie dostępnym na stronie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim (www.ckissepolno.com.pl)

 

Do pobrania:

- Regulamin

- Karta zgłoszenia


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl