Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

Archiwum imprez - Sierpień 2017r.

 

 

 


Dni Sępólna Krajeńskiego 2017 – Sępólno, pozytywnie

    Wielkimi krokami zbliżają się Dni Sępólna Krajeńskiego. Tydzień pełen atrakcji, imprez plenerowych, turniejów, zawodów, koncertów i nade wszystko, dobrej zabawy. W tym roku oferta na dni miasta prezentuje się szczególnie interesująco, stawiamy na całkowitą różnorodność, jeszcze bardziej poszerzając ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie.
    Zaczynamy 05.08.2017 r. na targowisku miejskim „Mój Rynek”, gdzie odbędzie się II Festiwal Dziecięcej Sztuki Cyrkowej „Mali Sztukmistrze” organizowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Dzień później, pierwsze w historii Dni Sępólna Krajeńskiego zawody konne w skokach przez przeszkody, które odbędą się na placu przemysłowym w Sikorzu. Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza przygotowała wystawę „Gdyby... - czyli przeszłość wkomponowana w teraźniejszość”, którą podziwiać będzie można w Starej Wozowni od 07.08.2017 r. Tego dnia będą mogli Państwo również przetestować swoją wiedzę o Sępólnie, biorąc udział w Wielkim Teście z historii Sępólna Krajeńskiego zorganizowanym również przez bibliotekę. 08.08.2017 r. w samo południe wyruszymy w miasto by częstować Państwa pysznościami w ramach akcji sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki „Kultura-Smacznego!”. Kalorie będzie można spalić jeszcze tego samego dnia udając się na bajkowy „Spacer z Misią”, bohaterką książki o naszym mieście autorstwa Mariusza Niemyckiego. Wśród mieszkańców Sępólna jest wielu utalentowanych malarzy i właśnie ich twórczości poświęcona będzie wystawa, której otwarcie zaplanowane jest na 08.08.2017 r. w Bibliotece Publicznej im. Jarosława Iwaszkiewicza.  09.08.2017 r., zapraszamy na kolejne „Śniadanie na trawie”, tradycyjnie już na placu przed Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Tym razem będziemy się bawić na góralską nutę! Niezwykle popularna ostatnimi czasy gra typu escape room zawita w tym roku również do Sępólna Krajeńskiego, wszystkich chętnych do skorzystania z tej okazji zapraszamy 09.08.2017 r. do biblioteki, która na ten dzień zamieni się w prawdziwy labirynt zagadek. Kolejna zagadka zostanie rozwiązana następnego dnia podczas Uroczystej Sesji Rady Miejskiej, na której dowiemy się, kto zostanie laureatem nagrody św. Wawrzyńca. 11.08.2017 r. z kolei będziemy przeżywać sportowe emocje na amfiteatrze przy sępoleńskim molo, który zamieni się w bokserski ring, wszystko to w ramach kolejnej już edycji Sępoleńskiej Gali Boxing Show. Na plaży miejskiej 12.08.2017 r. również zapanuje sporotowa rywalizacja, a to przy okazji turnieju siatkówki plażowej koordynowanego przez Centrum Sportu i Rekreacji. Kulminacją Dni Sępólna Krajeńskiego będzie bez wątpienia XIII Jarmark św. Wawrzyńca (12.08.2017 r.), zainaugurowany widowiskowym korowodem zorganizowanym przez Centrum Kultury i Sztuki. Podczas tegorocznego Jarmarku wystąpią dla Państwa: zespół Replay, finaliści programu The Voice of Poland oraz Ania Wyszkoni. Muzyczna zabawa kontynuowana będzie dnia następnego na plaży miejskiej, gdzie odbędzie się Bitwy DJ-ów, a symbolicznym zakończeniem tegorocznych Dni Sępólna Krajeńskiego nastąpi podczas turnieju strzeleckiego organizowanego tradycyjnie przez Kurkowe Bractwo Strzeleckie.
    Nie czekajcie, już teraz rezerwujcie sobie wolny czas i wpisujcie w kalendarz wydarzenia, na których nie może Was zabraknąć! Dni Sępólna Krajeńskiego, 05-13.08.2017 r. - baw się razem z nami!

Szczegółowe informacje dotyczące wyżej wymienionych wydarzeń na stronach internetowych organizatorów (www.ckissepolno.com.pl, www.gmina-sepolno.pl, www.biblioteka-sepolno.pl, www.csir-sepolno.pl)
)

 

Festiwalu Sztuki Cyrkowej „Mali Sztukmistrze”

    Po raz drugi targowisko miejskie „Mój Rynek” zamieni się w prawdziwą cyrkową arenę! A to za sprawą drugiej edycji Festiwalu Sztuki Cyrkowej „Mali Sztukmistrze”, na który zapraszamy Państwa 05.08.2017 r. o godzinie 15:00. Magiczne sztuczki, pokazy zręcznościowe i przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy, w doborowym towarzystwie – to wszystko czeka na właśnie na Was. Przyjdź i zdobądź tytuł Sztukmistrza! 05.08.2017 r., godz. 15:00, targowisko miejskie „Mój Rynek”.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kultura – Smacznego!

    8 sierpnia w samo południe warto być w Sępólnie, warto być w mieście. Tego dnia  uzbrojeni w pełne kosze smakołyków wyruszamy z misją osładzania Państwu kultury. Nasze „kulturalne oddziały” wyjdą Wam naprzeciw i smaczną przekąskę wzbogaconą oryginalnym cytatem wręczą każdemu kto się do nich uśmiechnie. Nic więcej nie potrzeba. Już teraz życzymy Państwu smacznego! 08.08.2017 r., godz. 12:00, ulice miasta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Śniadanie na trawie”

    Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza na kolejne „Śniadanie na trawie”. Zdrowe i smaczne jedzenie na świeżym powietrzu i wielka porcja dobrej zabawy czeka właśnie na Was! W tym roku wspólne śniadanie zjemy w prawdziwie góralskiej łące. Heeeeeeeeej! 09.08.2017 godz. 10:00, plac przed CKiS. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIII JARMARK ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA

 

                      BARWNY KOROWÓD ULICAMI MIASTA
godz. 14.00 – Zbiórka na Targowisku Miejskim ,,Mój Rynek”
godz. 14.30 – Przemarsz ulicami miasta

                         STREFA FOLKLORU I TRADYCJI
godz. 15.00 –  Ceremonia otwarcia jarmarku
godz. 15.15 - ,,Na ludową nutę” - muzyczno-taneczne prezentacje Studia
                        Tańca Styl, Zespołu Tanecznego Modraki, Zespołu 
                        Tanecznego Promyki, zespołu Folklorystycznego
                        Lutowianie, Młodzieżowej Orkiestry Dętej
godz. 17.30  -  Wręczenie nagród w konkursie kulinarnym ,,Sępoleńskie
                        smaki”
godz. 18.00  -  Wręczenie statuetek ,,Złote maski”

                               STREFA KONCERÓW
godz. 18.18 – Koncert zespołu REPLAY
godz. 19.00 – Finaliści The Voice of Poland (Małgorzata Nakonieczna,
                      Jagoda Kret, Arkadiusz Kłusowski, Ernest Staniaszek
godz. 21.00 – Koncert Gwiazdy : Anna Wyszkoni (jubileusz 20-lecia
                       działalności artystycznej)

 

Koncert zespołu Replay

    Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza na jedyny taki koncert wschodzącej gwiazdy funky prosto z Włoch, zespołu Replay. Wybuchowa mieszanka funky, soulu i jazzu w wykonaniu doświadczonych muzyków ze słonecznej Italii na XIII Jarmarku św. Wawrzyńca. 12 sierpnia to także Międzynarodowy Dzień Młodzieży – energetyczna muzyka w wykonaniu zespołu Replay doskonale sprawdza się na festiwalowych scenach, przyjdźcie i sprawdźcie! Już wkrótce będziesz wciskał „replay” raz za razem. 12.08.2017 r., godzina 18:18, stadion miejski.

 

 

 

 

 

 

 

Koncert finalistów „The Voice of Poland”

    „The Voice of Poland” to najpopularniejszy program typu talent show promujący wokalistów i wokalistki, wśród których w każdej edycji wyłoniony zostaje jeden z uczestników zyskujący symboliczne miano „Głosu Polski”. W dotychczasowych 7. edycjach zaprezentowały się tysiące utalentowanych wokalistów i wokalistek, a my mamy przyjemność zaprosić Państwa na koncert najlepszych z najlepszych, finalistów programów, którzy w zgodnej opinii słuchaczy i jurorów zasługują na miano „The Voice of Poland”, są to Jagoda Kret, Małgorzata Nakonieczna, Arkadiusz Kłusowski oraz Ernest Staniaszek. Muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Łukasza Gorczycy. Zapraszamy – 12.08.2017 r., godz. 19:00, stadion miejski w Sępólnie Krajeńskim.

 

 

 

 

 

Koncert Ani Wyszkoni

    Główną atrakcją tegorocznego, XIII Jarmarku św. Wawrzyńca, będzie koncert Ani Wyszkoni. Laureatka wielu prestiżowych nagród muzycznych – nagroda dziennikarzy i fotoreporterów na 46. KFPP w Opolu, wokalistka roku 2009, laureatka SuperJedynki w kategorii przebój roku z utworem „Wiem, że jesteś tam”, zdobywczyni SuperNagrody na 50. KFPP w Opolu, wyróżniona również w plebiscycie Lata Zet i Dwójki za najlepszą piosenkę („Na cześć wariata”), a ostatnio uhonorowana Kryształowym Sercem dla Muzyki oraz nagrodą specjalną radia RMF FM podczas Polsat SuperHit Festiwal 2016.  To kolejna z najpopularniejszych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, która pojawi się w Sępólnie Krajeńskim na estradowej scenie z wyjątkowym, okolicznościowym koncertem. Okolicznościowym dlatego, że artystka świętuje 20-lecie działalności muzycznej i to właśnie na wizytę w naszym mieście przypada jeden z tych szczególnych koncertów. Zgotujcie Ani wyjątkowe przyjęcie! Zapraszamy – 12.08.2017 r., godz. 21:00, stadion miejski w Sępólnie Krajeńskim.
 

 

 

 


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl