Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 Archiwum imprez - Sierpień 2016r.

 

 


Wyjazdy

WYJAZDY! ŁEBA i GDAŃSK - JARMARK DOMINIKAŃSKI!
Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim organizuje jednodniowe wyjazdy 16 lipca 2016 r. (sobota) do Łeby oraz 30 lipca 2016 r. (sobota) do Gdańska (Jarmark Dominikański). Koszt wyjazdu 40 zł (transport, ubezpieczenie). Wyjazd godz. 6:00 (parking CKiS). Szczegółowe informacje, wpłaty w sekretariacie CKiS tel. 52 388 01 60. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!


Wystawa

„Przestrzenie Kujawsko-Pomorskie 3D”

   Fotografie Marka Czarneckiego „Przestrzenie Kujawsko-Pomorskie 3D”  wykonane w unikalnej technice panoram stereoskopowych zdobywają nagrody na międzynarodowych konkursach fotograficznych.  Wystawa przygotowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego prezentowana była między innymi podczas Święta Województwa, na Światowej Wystawie EXPO w Mediolanie oraz podczas Bella Syway 2015.
   Wystawa i album „Przestrzenie Kujawsko-Pomorskie 3D”, czyli fotograficzny zapis obszarów będących ikoną miast i gmin Kujaw i Pomorza, prezentują obrazy w unikalnej technice panoram stereoskopowych 3D, wykorzystywanej przez nielicznych fotografów na świecie. Tworzenie panoram stereoskopowych do powiększeń w dużych formatach dla celów wystawienniczych i albumowych jest skomplikowanym wyzwaniem, wymagającym odpowiedniego sprzętu oraz olbrzymiej wiedzy i precyzji w pracy nad zdjęciami. Nakład pracy w stosunku do tradycyjnej fotografii panoramicznej jest 10-ciokrotnie większy. Autor przy realizacji projektu wykonał około 30 tysięcy zdjęć składowych.
   Marek Czarnecki, laureat Nagrody Marszałka 2014, jest laureatem wielu prestiżowych nagród krajowych i międzynarodowych w dziedzinie fotografii artystycznej i ilustracyjnej. Artysta ma na swoim koncie kilkadziesiąt wystaw indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą. Poprzez swoją przynależność do elitarnych międzynarodowych organizacji fotograficznych, skupiających wybitnych twórców obrazu propaguje aktywnie Kujawy i Pomorze.
Źródło tekstu: www.kujawsko-pomorskie.pl

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
6 - 11 sierpnia 2016 r.
godz. 10:00 - 18:00


Dni Sępólna Krajeńskiego

"Szczypta Kultury w Kręgu Natury"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Dni Sępólna Krajeńskiego

 

Koncert przez duże R – zderzenie rocka i reggae.

 

 

Zagrają zespoły: Minnesota (sępoleńska grupa grająca energetyczny grunge z elementami nosie rock, inspirująca się brzmieniem Seattle lat 90-tych) i Jafia (zespół o statusie legendy polskiej sceny reggae, płyta zespołu KA RA VA NA zdobyła nominację do Fryderyków 2016 w kategorii Album Roku Muzyka Korzeni) (Muszla koncertowa przy Plaży Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim)

 


Muszla koncertowa przy Plaży Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim

6 sierpnia 2016 r.
godz. 19:00

 


 Dni Sępólna Krajeńskiego

 

I Festiwal Sztuki Cyrkowej „Mali Sztukmistrze”

 

 

Serdecznie zapraszamy na energiczne spotkanie ze sztuką cyrkową dla najmłodszych! O uśmiech na dziecięcych twarzach zadbają Klauni Rupert i Rico. Przeniesiemy się w kolorowy świat kuglarstwa i wirujących talerzyków, a towarzyszyć nam będą szczudlarze i wielkie bańki mydlane. Każdy będzie miał okazję spróbować swoich sił w kręceniu poi i chodzeniu po linie. Wierzymy, że dzięki Państwa obecności 7 sierpnia ma szansę stać się najbarwniejszym dniem w roku. Czekamy na Was 7 sierpnia o godz. 15.00 na Targowisku Miejskim „Mój Rynek”!!!

 

 Targowisko Miejskie "Mój Rynek"

 7 sierpnia 2016r.

 godz.: 15:00

 


Dni Sępólna Krajeńskiego

 

Monika Mrozowska gościem kolejnego Festiwalu Młodej Mamy

 

    Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim serdecznie zaprasza na piątą edycję festiwalu Kreatywnej Młodej Mamy "Karmazynowy Zachwyt". Tegorocznym gościem specjalnym będzie Monika Mrozowska – szczęśliwa mama trójki dzieci, aktorka która prowadzi własny blog kulinarny. Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy, zarówno te, które już doczekały się swoich pociech, jak i te które dopiero się ich spodziewają lub planują. 8 sierpnia, godzina 15:00, Ogród Artystyczny mieszczący się przy Centrum Kultury i Sztuki.

Ponadto w festiwalu
DLA ZDROWEGO BRZUSZKA NASZEGO MALUSZKA- Żywienie dzieci do trzeciego roku życia. Wykład dietetyczki  Karoliny Góreckiej

Tematyczne aranżacje stołów na różne okazje w wykonaniu
STUDIA DEKORACYJNEGO  D E C O G R A C J A

Z A P R A S Z A M Y !!!

 

 Ogród Artystyczny przy Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

 8 sierpnia 2016r.

 godz.: 15:00


 Dni Sępólna Krajeńskiego

 

Sniadanie na trawie "Papuzi Gaj"

 

    Zapraszamy wszystkie dzieci do kolorowego, papuziego gaju! Wprost z królewskiego dworu Króla Artusa przenosimy się do bajecznego gaju, w którym radośnie śpiewają papugi. Zdrowe i smaczne śniadanie na trawie odbędzie się 9 sierpnia o godzinie 10:00 przy Centrum Kultury i Sztuki. Życzymy smacznego!

 

 

 

 Papuzi Gaj przy Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

 9 sierpnia 2016r.

 godz.: 10:00


  


 Dni Sępólna Krajeńskiego

 

"Osłodźmy mieszkańcom Sępólna kulturę"

 

    "Osłodźmy mieszkańcom Sępólna kulturę" to akcja, która za sprawą Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim odbywa się cyklicznie od kilku lat. Wychodzimy "z kulturą do ludzi" symbolicznie "osładzając" im jej wizerunek drobnym poczęstunkiem wzbogaconym oryginalną sentencją bądź aforyzmem. W tym roku "osłodzimy" naszym mieszkańcom kulturę 10 sierpnia w samo południe. Wszystkich "głodnych kultury" postaramy się tego dnia nasycić.


 

 Ulice Sępólna Krajeńskiego

 10 sierpnia 2016r.

 godz.: 12:00

 


Dni Sępólna Krajeńskiego

 


Olo na Atlantyku i w Sępólnie!

 Aleksander Doba  jako pierwszy człowiek  samotnie przepłynął kajakiem Atlantyk, wykorzystując tylko siłę własnych mięśni.  Jest zdobywcą wielu nagród m.in.: tytułu „ Podróżnik Roku 2015” National Geographic.  11 sierpnia o godz. 18.00 przypłynie na sępoleńskie molo i opowie o swoich zrealizowanych wyprawach i planach na przyszłość!
Po barwnych opowieściach o zmaganiach z rekinami zapraszamy o godz. 21.30 na Old School'owe Kino Pod Gwiazdami  i jedną z największych legend kina z rekinami w roli głównej!


 Amfiteatr przy Molo

 11 sierpnia 2016r.

 godz.: 18:00


Dni Sępólna Krajeńskiego

 


Plenerowe Kino pod Gwiazdami

 

    Serdecznie zapraszamy na Plenerowe Kino pod Gwiazdami 11 sierpnia o godzinie 21:30 na amfiteatr mieszczący się przy sępoleńskim Molo. Zamawiamy gwieździste niebo i gwarantujemy dobrze spędzony czas przy kolejnym starym, dobrym kinematograficznym klasyku z rekinami w roli głównej!


 Amfiteatr przy Molo

 11 sierpnia 2016r.

 godz.: 21:30


Dni Sępólna Krajeńskiego

 

XII Jarmark Św. Wawrzyńca

 

    Przed nami XII już Jarmark Św. Wawrzyńca, na który zapraszają Burmistrz Sępólna Krajeńskiego, Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim oraz Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Jest to tradycja, która z roku na rok się rozrasta i przyciąga do naszego miasta odbiorców z zewnątrz. Jarmark Św. Wawrzyńca jest formą kultywowania historii i obyczajów naszego regionu, a także jedyną taką imprezą, która łączy w sobie tradycję z nowoczesnością zawartą w bogatej ofercie programowej. Zapraszamy 13 sierpnia na Stadion Miejski w Sępólnie Krajeńskim, start – godzina 14:00.Stadion Miejski w Sępólnie Krajeńskim

13 sierpnia 2016r.

godz.: 14:00


Dni Sępólna Krajeńskiego

Koncert Roberto Zucaro

 

    Występ głównej gwiazdy tegorocznych obchodów Dni Sępólna Krajeńskiego poprzedzi koncert włoskiego wokalisty, Roberto Zucaro. Wokalista wprowadzi nas w świat włoskiej muzyki rozrywkowej, dzięki której zyskał sobie uznanie wśród odbiorców na całym świecie. 13 sierpnia, Stadion Miejski w Sępólnie Krajeńskim, planowany start koncertu godzina 19:30. Zapraszają – Burmistrz Sępólna Krajeńskiego oraz Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.
 

 Stadion Miejski w Sępólnie Krajeńskim

13 sierpnia 2016r.

godz.: 19:30


Dni Sępólna Krajeńskiego

Koncert Maryli Rodowicz

 

    Burmistrz Sępólna Krajeńskiego oraz Centrum Kultury i Sztuki mają przyjemność zaprosić na wyjątkowy koncert Maryli Rodowicz wieńczący obchody Dni Sępólna Krajeńskiego. Królowa polskiej piosenki wystąpi 13 sierpnia o godzinie 21:00 na Stadionie Miejskim w Sępólnie. Gwarantujemy dobrą zabawę przy nieśmiertelnych szlagierach, których teksty znają całe pokolenia. Serdecznie zapraszamy! Przyjdź i zaśpiewaj razem z Marylą!

 

 Stadion Miejski w Sępólnie Krajeńskim

13 sierpnia 2016r.

godz.: 21:00


Dni Sępólna Krajeńskiego

Wielka dyskoteka pod gwiazdami!

 

   Już dziś zapraszamy na niesamowitą imprezę. Pierwszy raz dojdzie do pojedynku djów. 14 sierpnia 2016r., godz. 20.00 na Plaży Miejskiej w ramach WIELKIEJ DYSKOTEKI POD GWIAZDAMI dojdzie do OTWARTEJ BITWY DJ-ów. Zapraszamy wszystkich śmiałków. Roztańczyć sępoleńską publikę to sztuka. Może i Tobie się ta sztuka uda !!

 

Muszla koncertowa przy Plaży Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim

14sierpnia 2016 r.
godz. 20:00


 

 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl