Galeria zdjęć
1.GALERIA 2017r.2.GALERIA 2016r.3.GALERIA 2015r.4.GALERIA 2014r.5.GALERIA 2013r.6.GALERIA 2012r.7.GALERIA 2011r.8.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE9.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA10.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU11.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi12.MUZYKA KLASYCZNA13.FOLKLOR I TRADYCJA14.WYSTAWY15.GALERIA GWIAZD16.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA17.KOCHAMY POLSKIE SERIALE18.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE19.KULISY SŁAWY20.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD21.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wiśniewce.

 

► Ferie w Lutowie -  "Kraina wyobraźni"

 

► "Zatańczmy razem walca z babcią i dziadkiem" - Lutowo

 

► „Zimowe Czary” - ferie w Wałdowie

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

Podróż II -  Świat w obiektywie - fotografia moja pasja

 

              


POGOTOWIE KULTURALNE 2013 RUSZYŁO W DRUGĄ PODRÓŻ
ŚWIAT W OBIEKTYWIE – FOTOGRAFIA MOJA PASJA


Podczas poprzedniej podróży bawiliśmy się głosem, trenowaliśmy słuch, a teraz najważniejsze będzie dla nas bystre oko.
Bawiąc się uczymy jak zatrzymać świat w jednej fotografii.
Portret, pejzaż, a może martwa natura, a wszystko zamknięte w jednym, niepowtarzalnym kadrze.

Poznajemy historię fotografii, techniki fotograficzne, uczymy się obsługi sprzętu fotograficznego, wykonywania i obróbki zdjęć, a także tworzymy własne albumy.
ZAPRASZAMY DO ZABAWY!!!

 

Scenariusz zajęć "Podróż II - ŚWIAT W OBIEKTYWIE – FOTOGRAFIA MOJA PASJA"

- (plik w formacie PDF) -


Licencja Creative Commons
Scenariusz zajęć "Podróż II - Świat w obiektywie - fotografia moja pasja"  jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz: Szymon Szwochert, Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Utwór powstał w ramach programu Akademia Orange, realizowanego przez Fundację Orange. Zezwala się na dowolne wykorzystanie treści - pod warunkiem zachowania niniejszej informacji, w tym informacji o stosowanej licencji, posiadaczach praw oraz o programie Akademia Orange. Treść licencji jest dostępna na stronie http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/pl/.
Fot.: (Jacek Wojtania)

 

Dobiegła końca nasza druga kulturalna wyprawa realizowana w ramach projektu „Pogotowie kulturalne 2013”. Wspólnie wykonaliśmy mnóstwo zdjęć, a obiektyw aparatu był naszym oknem na świat.
Podróż fotograficzna odbywała się w atmosferze dobrej zabawy, a humor dopisywał zarówno małym, jak i dużym podróżnikom. Wyprawa w świat fotografii dla jednych była tylko krótką przygodą, dla drugich z kolei inspiracją do rozwijania swoich zdolności.
Spotkajmy się w drodze po raz kolejny!!!
Następna podróż: Instrumentologia

 

Fot.: (Monika Kowalczyk, Jacek Wojtania)

 

 Fot.: (Jacek Wojtania)

 

                     

 

PROJEKT REALIZOWANY W RAMACH PROJEKTU AKADEMIA ORANGE WE WSPÓŁPRACY Z Studio Vioce Design Grażyna Nita, PHU „Kubi” Marek Kubiś oraz Regionalnym Portalem Informacyjnym e-krajna.pl

 


O ile nie jest to stwierdzone inaczej, to materiały prezentowane na tej stronie, stworzone w ramach programu Akademia Orange, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz autorów poszczególnych materiałów.
 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: ckissepolno@op.pl

 
Powered by: www.cdx.pl