Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 Archiwum imprez - Wrzesień 2015r.

 

 

 


"Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema" W CENTRUM KULTURY I SZTUKI W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM!
28 PAŹDZIERNIKA 2015 R. (ŚRODA)

 

 

„Minionki”

 

(godz. 10:00 seans dla szkół – rezerwacja tel. 523880160);
godz. 15:15
Animacja/ przygodowy, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: b.o.,
cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób),
czas trwania: 91 minut,
zwiastun: https://youtu.be/CYJMnbDO84g
Opis: W słoneczny poranek wykończyły hrabiego Drakulę, jednym ruchem (ok, kulą armatnią) zakończyły okres wojen napoleońskich, zgładziły także Tyranosaurusa rexa (na jego powrót z zaświatów musieliśmy czekać aż do Jurassic World). Nawet królowa brytyjska nie może czuć się przy nich bezpieczna... My zresztą też... bo kiedy Minionki pojawią się w Sępólnie Krajeńskim, mamy gwarancję, że ktoś padnie. Ze śmiechu.

 

Bilety online na: https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/minionki-2d-dubbing-12268

 

 

 

 

 

 

 

Type the title here

 

(godz. 12:00 seans dla szkół – rezerwacja tel. 523880160);
godz. 20:50 
Wojenny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: od 15 lat,
cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób),
czas trwania: 115 minut,
zwiastun: https://youtu.be/yFTZoHtuct4
Opis: Środek wojny w Zatoce Perskiej. 3 kwietnia 2004 roku do irackiego miasta Karbala przybywają pielgrzymi celebrujący święto Aszura. Niespodziewanie, w pełnym ludzi mieście, dochodzi do zamachów, które poprzedzają atak na strategiczny City Hall – siedzibę lokalnych władz i policji. Na placu boju pozostaje jedynie, pozbawiona wsparcia, garstka polskich i bułgarskich żołnierzy.
Dochodzi do jednej z najbardziej bohaterskich bitew Polaków po II wojnie światowej. Stając oko w oko ze śmiercią, polscy żołnierze przeżywają 4 dni piekła. Heroiczna postawa, determinacja i wola walki sprawiają, że polsko-bułgarska formacja nie tylko wygrywa bitwę, ale wychodzi z niej bez straty jednego żołnierza.
"Karbala" to film przywracający pamięć o najnowszych polskich bohaterach, których zwycięstwo w obronie City Hall przez długi czas owiane było tajemnicą. Film ujawnia kulisy polskiej misji w Iraku. Wojna to nie tylko walka z wrogiem, ale przede wszystkim z własnym strachem.
Obrona City Hall jest jeszcze nieodkrytym fragmentem najnowszej historii polskiej armii. Tajemnice ściśle tajnej operacji odkrywa przez widzami reżyser Krzysztof Łukaszewicz ("Żywie Biełaruś!", "Lincz"). Film inspirowany jest prawdziwą historią ppłk. Grzegorza Kaliciaka, który, dowodził oddziałem polskich i bułgarskich żołnierzy w Karbali. Jako uczestnik tamtych wydarzeń był również konsultantem merytorycznym filmu.

 

Bilety online na: https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/karbala-12270

 

 

 

„Król życia”

 

godz. 17.00
Komedia, 2D PL, ograniczenia wiekowe: od 15 lat,
cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób),
czas trwania: 97 minut,
zwiastun: https://youtu.be/ZJiQPkI28as
Opis: Zrealizowana w doborowej obsadzie znakomita komedia Jerzego Zielińskiego. W tytułowej roli głównej Robert Więckiewicz, w pozostałych rolach m.in. Magdalena Popławska, Bartłomiej Topa, Jerzy Trela i Jan Peszek.
Czterdziestoparoletni Edward jest przeciętnym pracownikiem korporacji. Żyje w wielkim mieście i chcąc, nie chcąc, uczestniczy w "wyścigu szczurów".
W wyniku niespodziewanych zdarzeń Edward porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały.

 

Bilety online na: https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/krol-ycia-12271
 

 

 

 

 

 

„Chemia”

 

godz. 18:50
Dramat/ obyczajowy, 2D PL, ograniczenia wiekowe: od 15 lat,
cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób),
czas trwania: 105 minut,
zwiastun: https://youtu.be/r3MqosyhAiM, teledysk: https://youtu.be/HSyCtsQo1vM  
Opis: Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być.
Film powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz – założycielki Fundacji Rak’n’Roll. Reżyserem filmu jest Bartek Prokopowicz. W rolach głównych znakomici Agnieszka Żulewska („Bejbi Blues”) Tomasz Schuchardt („Jesteś Bogiem”), Danuta Stenka oraz Eryk Lubos. Autorem zdjęć jest Jeremi Prokopowicz („Herkules”, „Wenus w futrze”, „Rzeź”).

 

Bilety online na: https://ekobilet.pl/outdoor-cinema/chemia-12269


 Wydarzenie

CENTRUM KULTURY I SZTUKI ZAPRASZA
12 października 2015 r.  na akcję WYTNIJ HOŁUBCA

 

W samo południe na sępoleńskim targowisku Mój Rynek, odbędzie się akcja WYTNIJ HOŁUBCA, której celem jest promowanie wśród młodych ludzi polskich tradycji ludowych i tańca ludowego. Jeżeli sądzicie, że taniec ludowy to nuda, to musicie koniecznie do nas zawitać. Udowodnimy Wam, że ludowe stroje i hołubce pasują do młodych ludzi i naszego miasta.
Wspólnie z Zespołem Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej i innymi miastami w Polsce WYTNIJMY HOŁUBCA w naszym mieście. Na pewno nam się uda. Zapraszamy!!!
 

 

Sępoleńskie targowisko "Mój Rynek"
12 października 2015 r.

godz. 12:00


 Koncert

KONCERT Z OKAZJI 80-TYCH URODZIN BIAŁEGO ANIOŁA
ANNY GERMAN!!!

 

Już niebawem 18 października (niedziela) o godz. 16:00  zaprosimy mieszkańców na niecodzienny koncert VLADYSLAVY VDOVYCHENKO (filmowego głosu Anny German) do Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.
Wyjątkowy głos Anny German wciąż rozbrzmiewa w milionach domów na całym świecie. To jedna z gwiazd polskiej sceny muzycznej, która zrobiła międzynarodową karierę. Ta ogromna popularność sprawiła, że powstał film biograficzny pt. ,,Anna German”, który w Rosji obejrzało ponad 20 milionów widzów. W Polsce każdy odcinek był oglądany przez średnio 6,5 mln. Artystka ma na swoim koncie setki koncertów na Ukrainie, Mołdawii, a także w Czechach i w Kanadzie.
Oddamy w Państwa ręce niezapomniany projekt muzyczny, przygotowany przez solistkę odesskiej filharmonii, która wzrusza i daje radość fanom Twórczości Anny German. Koncert Vladyslavy Vdovychenka to także ciekawa podróż po osobistych wspomnieniach i doświadczeniach Vladyslavy z Anną i jej najbliższą rodziną.

Bilety już w sprzedaży w sekretariacie CKiS! Bilet normalny – 25 zł, bilet ulgowy dla osób powyżej 60 roku życia, po okazaniu dowodu tożsamości 10 zł. Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy!
 

 

Sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
18 października 2015 r.

godz. 16:00
bilet wstępu: 25 zł normalny, 10 zł ulgowy (dla osób powyżej 60 roku życia)

 


 Wydarzenie!

 Międzynarodowy Dzień Muzyki

 

Dźwięk w przestrzeni!

Plenerowa akcja propagująca idee święta muzyki.

Zagra zespół "Electric Noise"

 

 

 

Plac Wolności w Sępólnie Krajeńskim

1 października 2015r. (czwartek)

godz.: 12:00

 

 

 

 

 


 


Kabaret

 

Kabaret Skeczów Męczących na Sępoleńskiej Scenie Kabaretowej!

    Z uwagi na nastałą jesienną porę i związane z nią konsekwencje w postaci ospałości, spadku poziomu energii i dobrego humoru, wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich tych, których już teraz dopadła melancholiczna Pani Jesień, przyspieszając o godzinę nasze spotkanie z Kabaretem Skeczów Męczących. Śmiejemy się godzinę szybciej i intensywniej, wyzywając na pojedynek Jesień i jej koleżanki. Potężna dawka endorfin zalecana przez Narodowy Fundusz Zdrowia i Centrum Kutury i Sztuki, gwarantowane zakwasy mieśni twarzy i łzawienie oczu spowodowane długotrwałym atakiem śmiechu. Niedziela, 4 października,

godzina 14:00!
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza 4 października 2015 r. o godz. 14.00 na KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH z programem LIVE!
Program LIVE to niesamowita okazja obejrzenia na żywo tegorocznych skeczów kabaretu, premierowych, a wręcz przedpremierowych numerów. Właśnie LIVE ujawnia się największy talent KSM, niesamowity wręcz kontakt z publicznością, oraz naturalna i niepohamowana skłonność do improwizacji. Spektakl LIVE jest inny za każdym razem, za każdym razem jest śmieszny, za każdym razem wzbogacony o komentarz aktualnych wydarzeń społeczno-politycznych. Nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki i nie da się dwa razy obejrzeć takiego samego programu KSM.

Podczas spektaklu spotkacie plejadę przezabawnych postaci, wykreowanych przez KSM. Szaloną katechetkę Jadwigę Paździeż (Nauki przedmałżeńskie) w zupełnie nowej odsłonie, odwiedzicie progi zakładu psychiatrycznego,  gdzie Wiesław Adamczyk postanowił zostać prezydentem, dowiecie się jak tradycyjna rodzina reaguje na bezalkoholowe chrzciny, oraz czemu szatan słucha disco polo.

LIVE to „na żywo”, LIVE to inaczej niż w telewizji, LIVE to 100 minut intensywnego śmiechu, LIVE to entuzjastyczne recenzje widzów, LIVE to pewność że to TY będziesz w centrum niesamowitych kabaretowych emocji. Sprawdź czym będzie LIVE w Twoim mieście.

 

Sala widowiskowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim

4 października 2015r. (niedziela)

godz.: 14:00

Bilety wstępu w cenie 45 zł do nabycia w sekretariacie CKiS od 1.09.2015 r.
ZAPRASZAMY!


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl