Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

Archiwum imprez - Pażdziernik 2014r.

 

 

 


  Spektakl

Teatr Polski w Sępólnie!

 

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na spektakl "Źle ma się kraj" w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy. Już 21 października o godzinie 18:00 będziemy mogli uczestniczyć w teatralnej baśni o wspólnocie, która zgubiła wartości i pamięć. Wspólnocie funkcjonującej w świecie, który przestał być zrozumiały. W lekkiej, komediowej formie Weronika Szczawińska i Mateusz Pakuła realizują opowiastkę o kryzysie dla zagubionych dorosłych. Zapraszamy!

 

Sala widowiskaowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

21 października (wtorek)

godz. 18.00

cena biletu: 20,- zł

 

 

 

 

 


Spotkanie

 

Inauguracja kolejnej edycji Sępoleńskiej Akademii Sukcesu

 

Już 10 października Sępoleńska Akademia Sukcesu będzie gościć Marcina Mroczka, aktora znanego głównie z uwielbianego przez Polaków serialu "M jak Miłość". Urodzony 18 lipca 1982 roku w Siedlcach Marcin Mroczek to jednak nie tylko serialowy Paweł Zduński. Wraz z Edytą Herbuś odnosił sukcesy jako tancerz. Był reprezentantem Polski podczas 2 Konkursu Tańca Eurowizji w 2008 roku. Okazuje się, że talent do tańca przejawiał już jako dziecko, wraz z bratem bliźniakiem, Rafałem należał do tanecznej grupy Caro Dance. Oprócz równie sławnego jak on brata bliźniaka ma także siostrę Agatę. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Na spotkanie z aktorem zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki 10 października o godzinie 11:00.
 

Sala widowiskaowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

10 października (piątek)

godz. 11.00


 Koncert

TERESA WERNER W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM!

 

Teresa Werner pochodzi z Nakła Śląskiego. Zadebiutowała w wieku szesnastu lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym była najdłużej występującą artystką. Jako solistka Zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce.
Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel Miłość jest piękna w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status złotej płyty.
W lipcu 2013 Wyższa Rada Ekspertów Międzynarodowego Intelektualnego Społeczeństwa Niezależnego Międzynarodowego PEN Klubu odznaczyła piosenkarkę tytułem Doktora Honoris Causa. W tym samym roku została odznaczona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką honorową "Zasłużony dla Kultury Polskiej".
Już 12 października o godzinie 18:00 piosenkarka wystąpi w sępoleńskim Centrum Kultury i Sztuki, bilety w cenie 40 złotych do nabycia w sekretariacie CKiS. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy już dziś!

 

Sala widowiskaowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

12 października (niedziela)

godz. 18.00

bilety w cenie 40 złotych do nabycia w sekretariacie CKiS

 


 Kino ORANGE

1 PAŹDZIERNIKA 2014 R. (ŚRODA)

 

"Wakacje Mikołajka" (2D dubbing)

 


Długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie, w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób!
Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempé, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy
m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara -- Valérie Lemercier i laureata tej nagrody,
znanego z komediowego przeboju „Jeszcze dalej niż Północ" - Kada Merada.
Z ostatnim szkolnym dzwonkiem Mikołajek pakuje walizki i w towarzystwie rodziców i babci wyrusza na upragnione wakacje nad morze. Na malowniczych plażach pensjonatu Rybitwa chłopiec szybko pozna nowych, oddanych przyjaciół. Wśród nich znajdują się: Błażej,
który nie jest na wakacjach, bo jest... miejscowy, Fortunat -- łakomczuch potrafiący zjeść dosłownie wszystko, Dżodżo, którego akcent rozbawia do łez, płaczliwy Kryspin, a także niespecjalnie lubiany przez kolegów przemądrzalec Kosma. Dla ich wesołej paczki każdy dzień to doskonała okazja do nowych przygód. Sprawy i zabawy skomplikują się jednak,
 gdy do grona małych rozrabiaków dołączy pierwsza dziewczynka -- małomówna Izabela. Mikołajek, jak zwykle wierny swojej szkolnej miłości -- Ludeczce, zrobi wszystko, by pozbyć się niechcianej towarzyszki. Wraz z przyjaciółmi zaczyna knuć kolejne, coraz śmieszniejsze i wymyślniejsze plany, mające zmusić Izabelę do opuszczenia kurortu.
Zanim sprawa znajdzie swój finał, pośród plaż, hotelów i lasów nasi bohaterowie przeżyją wakacje, których już nigdy nie zapomną.

 

Sala kinowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim

1 PAŹDZIERNIKA 2014 R. (ŚRODA)

GODZ. 14.30 (dla szkół godz. 8.45)
Familijny/ dla dzieci/ przygodowy/ BO,

cena biletu: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy,

czas trwania: 97 minut,

Bilety na popołudniowe seanse dostępne online na:
http://www.kinoorange.pl/repertuar.php?id=733

 

 

 

„Pszczółka Maja. Film" (2D dubbing)


Sympatyczna pszczółka Maja i jej przyjaciele to ukochani bohaterowie milionów nie tylko małych widzów. Ich nowe przygody to jak zawsze potężna dawka znakomitej zabawy i pozytywnych emocji. Film zrealizowany przez jedno z najlepszych studiów animacji na świecie już wkrótce podbije nasze kina i serca.

 

 

Sala kinowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim

1 PAŹDZIERNIKA 2014 R. (ŚRODA)

GODZ. 16.30 (dla szkół godz. 10.45)

Przygodowy/ animowany/dla najmłodszych/ BO,

cena biletu: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy,

czas trwania: 79 minut,

Bilety na popołudniowe seanse dostępne online na:
http://www.kinoorange.pl/repertuar.php?id=733

 

 

  

 

 

 

„Wojownicze Żółwie Ninja" (3D dubbing)

 


Opis: Miasto potrzebuje bohaterów. Ciemność zapanowała w Nowym Jorku, bo Shredder i jego Klan Walczących Stóp trzymają wszystkich w ryzach - od policji po polityków. Przyszłość wygląda ponuro, ale nagle spod ziemi wyrastają czterej niezwykli bracia - Wojownicze Żółwie Ninja. Żółwie muszą współpracować z nieustraszoną dziennikarką April O'Neil (Megan Fox) i jej superinteligentnym kamerzystą Vernem Fenwickiem (Will Arnettt), aby uratować miasto i powstrzymać diaboliczny plan Shreddera. W oparciu o postaci Wojowniczych Żółwi Ninja, stworzonych przez PETERA LAIRDA i KEVINA EASTMANA, na podstawie scenariusza JOSHA APPELBAUMA, ANDRE NEMECA i EVANA DAUGHERTY'EGO producent MICHAEL BAY (seria Transformers) i reżyser JONATHAN LIEBESMAN (Gniew Tytanów) wprowadzają w XXI wiek ulubieńców widowni, czyli Wojownicze Żółwie Ninja.

 

Sala kinowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim

1 PAŹDZIERNIKA 2014 R. (ŚRODA)

GODZ. 18.15
Przygodowy/ fantasy/ 12+,

cena biletu: 16 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 13 zł grupowy,

czas trwania: 101 minut,

Bilety na popołudniowe seanse dostępne online na:
http://www.kinoorange.pl/repertuar.php?id=733

 

 

 

 

„Miasto 44"


Opis: Miłość w czasach apokalipsy.
Jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat. Film Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju „Sala samobójców”,
to zrealizowana z rozmachem uniwersalna opowieść o miłości, młodości, odwadze i poświęceniu, rozgrywająca się w czasie Powstania Warszawskiego.
„Miasto 44” nie jest filmem historycznym, ani dokumentem o przebiegu Powstania. Mimo że rozgrywa się w walczącym Mieście, opowiada historię ludzi, a nie oddziałów czy barykad. „Miasto 44” nie ma być argumentem w powstańczej dyskusji. Film ma przekazywać emocje, a nie ważyć racje czy odsłaniać kulisy decyzji sprzed 70 lat. To zostawiamy historykom. Nie szukamy spiżowych bohaterów. „Miasto 44” nie jest filmem o polityce. Jest filmem o miłości, młodości i walce. – Twórcy filmu „Miasto 44”.

 

 

Sala kinowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim

1 PAŹDZIERNIKA 2014 R. (ŚRODA)

GODZ. 20.15 (dla szkół godz. 12.15)
Dramat/ 12+,

cena biletu: 13 zł normalny, 12 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 10 zł grupowy,

czas trwania: 130 minut

Bilety na popołudniowe seanse dostępne online na:
http://www.kinoorange.pl/repertuar.php?id=733


 

 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl