Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

  Archiwum imprez - październik 2013r.

 

 

 


Warsztaty

„II Wieczór gliniarza”

 Warsztaty ceramiczne adresowane  głównie do sympatyków i stałych bywalców Pracowni Sztuki Użytkowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Kraj.
W programie przewidujemy pokaz wylepiania aniołów,  mis i wazonów, pokaz szkliwienia oraz wypału gliny w piecu ceramicznym. Dodatkową atrakcja będzie ognisko dla uczestników warsztatów.
 Zapraszamy już w 18 października  2013r. (piątek) godz. 17:30 – 21:00 do Pracowni Sztuki Użytkowej CKiS w Sępólnie Krajeńskim.
 

 

Pracowni Sztuki Użytkowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

18 października (piątek)

Godz. 17:30 - 21:00


Warsztaty

„PAMIĘTAJĄC O NAJBLIŻSZYCH” - warsztaty florystyczne w Centrum Kultury i Sztuki

Florystyka to pasja łączenia natury i sztuki. Obchodzony corocznie Dzień Wszystkich Świętych jest doskonałą okazją do artystycznego wyrażenia siebie w hołdzie wszystkim tym, którzy odeszli. Zależy nam szczególnie na tym aby proponowane przez nas warsztaty miały charakter artystyczny a poziom pracy był zaskakujący i nowatorski.
Zainteresowanych zapraszamy 24 października 2013 r. (czwartek) o godz. 17:15 do Pracowni Sztuki Użytkowej w CKiS w Sępólnie Krajeńskim. Uczestnikom zapewniamy materiały do wykonania podkładu (igliwie) oraz profesjonalny instruktaż.
 

 

Pracowni Sztuki Użytkowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

24 października (czwartek)

Godz. 17:15


Koncert

LEGENDY POLSKIEGO ROCKA!!! - KOBRANOCKA

Żyjemy w świecie, w którym kino przestało być sztuką, a muzyka obejmuje często przeboje jednego sezonu. Pragniemy powrócić do utworów, które przez lata pozostają w naszej pamięci.
Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza na pilotażowy koncert nowego cyklu „Legendy polskiego rocka”. Dnia 5 października 2013 r. o godz. 18.00 w CKiS wystąpi zespołu Kobranocka!
Kobranocka to polski zespół rockowy powstały w roku 1985 w Toruniu. Zespół gra muzykę odwołującą się do punk rocka. Cechą charakterystyczną tekstów Kobranocki (pisanych zwykle przez Andrzeja Michorzewskiego - psychiatrę z zawodu) jest ich abstrakcyjna metaforyka. Największe przeboje Kobranocki to: „Kocham Cię jak Irlandię”, „Hipisówka”, „Jak zapomnieć Cię”, „List z pola boju”, „Ela, czemu się nie wcielasz?” oraz nieśmiertelne covery Die Toten Hosen - „Nikomu nie wolno się z tego śmiać” czy Stones’ów „Współczucie dla diabła”. Ostatni album "Spox!" promują single "Intymne życie mrówek" oraz tytułowy numer trasy - "Niech toczy się rebelia!".
Obecny skłąd zespołu to: Andrzej „Kobra” Kraiński (wokal, gitara); Jacek „Szybki Kazik” Bryndal (bas, wokal); Jacek Moczadło (gitara); Piotr „Vysol” Wysocki (perkusja)
Bilety na koncert w cenie 15 zł do nabycia już od 16.09.2013 r. w sekretariacie CKiS.
ZAPRASZAMY!

 

Sala widowiskowo - kinowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

5 października (sobota)

Godz. 18:00

Bilety na koncert w cenie 15 zł do nabycia już od 16.09.2013 r. w sekretariacie CKiS.

 


Spotkanie

NOWY ROK AKADEMICKI
SĘPOLEŃSKIEGO UNIWERSYTETU DZIECKA

Drodzy studenci już niebawem, bo 1 października o godzinie 11.00 w Centrum Kultury i Sztuki rozpocznie się Nowy Rok Akademicki Sępoleńskiego Uniwersytetu Dziecka. Tym razem, oprócz wykładów chcę zabrać was w podróż po świecie nauki. A w świecie tym nie obejdzie się bez eksperymentów i doświadczeń. Dzięki pokazowym i warsztatowym spotkaniom będziemy eksperymentować, doświadczać i uczyć się, poznając ciekawy świat przyrody. W ten sposób przekonacie się, że nauka może być ciekawa, fizyka pasjonująca, a chemia wręcz wybuchowa. Nad całością czuwać będzie mój wielki przyjaciel - naukowiec i ekspert w dziedzinie nauk przyrodniczych profesor Albert.
Serdecznie zapraszam dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, wraz ze swymi nauczycielami.
Ciocia Klara :o)
 

 

Sala widowiskowo - kinowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

1 października (wtorek)

Godz. 11:00


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl